MMA PLMMANie żyje Zbigniew Rybak. Legenda gdyńskiej Arki i fanatyk mieszanych sztuk walki!

Nie żyje Zbigniew Rybak. Legenda gdyńskiej Arki i fanatyk mieszanych sztuk walki!

Mamy przykrą informację. Nie żyje Zbigniew Rybak polski rugbysta występujący w Arce od początku jej istnienia. 49-latek był również fanatykiem mieszanych sztuk walki. 

Rybak

Jeszcze nie tak dawno po premierze swojej książki Rybak miał okazję zobaczyć się z Mamedem Khalidovem. Przekazał mu swoją biografię wraz z dedykacją. Rybak nie ukrywał, że jest fanem prawdziwych sportowców o czym wspominał w wywiadach – wymieniając chociażby Mameda Khalidova, Marcina Różalskiego oraz Tomasza Sarare.

Przykra wiadomość!

Mamy bardzo przykrą wiadomość – nie żyje Zbigniew Rybak, który znany jest przede wszystkim jako legenda gdyńskiej Arki. Nie znamy przyczyny śmierci 49-latka.

𝐙𝐛𝐢𝐠𝐧𝐢𝐞𝐰 𝐑𝐲𝐛𝐚𝐤 𝟏𝟗𝟕𝟑 – 𝟐𝟎𝟐𝟐Spoczywaj w pokoju, Wikingu!

Posted by Arka Gdynia on Wednesday, December 21, 2022

Rybak wydał biograficzną książkę ”Zbigniew Rybak. Syn Józefa”, która już w przedsprzedaży uzyskała status bestsellera. Zbigniew w 2000 roku grał w dokumentalnym filmie Sylwestra Latkowskiego pod tytułem ”To my, rugbiści”.

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zabrał głos! Mówi o hejterach po walce z Mamedem! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski ponownie zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej walce z Mamedem Khalidovem. Weteran KSW wypowiedział się również o komentarzach, które pojawiły się po starciu na XTB KSW 77 w Gliwicach.

Wiemy gdzie i z kim kolejną walkę stoczy Paweł Jóźwiak? Pojawią się doniesienia!

Paweł Jóźwiak po udanym debiucie zapewniał, że chce stoczyć kolejny pojedynek. Prezes Fight Exclusive Night od razu rzucił wyzwanie w kierunku Michała ”Boxdela” Barona. Teraz pojawiają się pierwsze doniesienia odnośnie drugiej walki Pawła.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis