MMA PLInneNie żyje ukraiński mistrz sambo! Artem Priymenko miał zaledwie 16 lat

Nie żyje ukraiński mistrz sambo! Artem Priymenko miał zaledwie 16 lat

To jest straszne i aż ciężko myśleć, a co dopiero być świadkiem tragedii, która ma miejsce na Ukrainie. Podczas rosyjskich nalotów Artem Priymenko i jego rodzina została zabita. Ukrainiec był świetnie zapowiadającym się sportowcem. 

Ukraina

Parę godzin temu informowaliśmy również o śmierci 22-letniego Jewhena Zwonoka. Jewhen był mistrzem Ukrainy w kickboxingu. Młody sportowiec został wysłany na front wojenny, gdzie poniósł śmierć. Ciało Zwonoka znaleziono pod gruzami zbombardowanej miejscowej szkoły.

Nie żyje świetnie zapowiadający się sportowiec!

Artem Priymenko odszedł z tego świata mając zaledwie 16-lat… Ukraiński sportowiec zginął podczas rosyjskich nalotów na osiedle mieszkalne w mieście Sumy. Artem zginął z całą rodziną (mamą, ojcem, babcią i dwoma młodszymi braćmi).

Artem był świetnie zapowiadającym się sportowcem. Mimo młodego wieku był już mistrzem Ukrainy w sambo. O śmierci 16-latka poinformował jego trener Jewhen Leonenko.

Dziś w nocy, podczas nalotów wojsk rosyjskich na tereny cywilne w Sumach przy ulicy Romenskiy, Priymenko Artem, urodzony w 2006 r., został zabity.  Nasi stażyści… Nasz sportowiec… Jego matka, babcia i dwaj młodzi bracia Igor i Kirl zginęli razem…  Ogromny smutek dla rodziny, bliskich i nas wszystkich sambistów…..

Сьогодні в ночі під час авіаударів російськими військами по житловим районам мирного населення, м.Суми по вулиці…

Posted by Евгений Леоненко on Tuesday, March 8, 2022

Zobacz także:

Ziemowit Kossakowski zapewnia: Znikam z internetu jak przegram rewanż z Kapelą! Co wy na to?

Ziemowit Kossakowski ma świadomość, że następny pojedynek będzie bardzo ważny. Kolejna ewentualna przegrana może spowodować koniec przygody z freak fightami. Były dziennikarz TVP Info zapewnia, że na początku lipca podczas PRIME SHOW MMA 2 dojdzie do jego rewanżu z Jasiem Kapelą.

Mamed pojechał na granicę pomagać Ukraińcom: Musimy zrobić wszystko, żeby tym ludziom pomóc! Widzieliście?

Gwiazdor Federacji KSW i jedna z najważniejszych postaci polskiego MMA – Mamed Khalidov pojechał na granicę pomagać Ukraińcom uciekającym przed koszmarem wojny.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis