MMA PLBoksNie żyje sędzia Dariusz Zwoliński! W sobotę miał pracować na gali Polsatu!

Nie żyje sędzia Dariusz Zwoliński! W sobotę miał pracować na gali Polsatu!

Bardzo przykra wiadomość. Znany sędzia boksu Dariusz Zwoliński nie żyje. O śmierci 51-latka poinformowała Polska Unia Boksu, w której zrzeszony był ten doświadczony sędzia.

Dariusz w sobotę miał pracować na gali Polsatu. Na wczorajszym wydarzeniu przed walką wieczoru mieliśmy minutę ciszy poświęconej sędziemu oraz Rafałowi Hołubczukowi (pracownik KSW). Wspomnianą sytuację możecie zobaczyć [TUTAJ]

Dariusz Zwoliński nie żyje!

Niestety w piątek z tego świata odszedł uznany i ceniony sędzia – Dariusz Zwoliński. 51-latek jako sędzia bokserski pracował już od 2014 roku. Poprowadził 200-pojedynków – w tym walki najlepszych polskich pięściarzy.

Ostatnia walka, w której Zwoliński pracował jako sędzia ringowy to starcie pomiędzy Kamilem Szeremetą, a Nizarą Trimechem. Do walki doszło dwudziestego siódmego listopada.

Polska Unia Boksu z żalem informuje o śmierci Dariusza Zwolińskiego. Sędzia Zwoliński od wielu lat był członkiem naszej bokserskiej rodziny, prowadząc w ringu lub punktując ponad dwie setki profesjonalnych pojedynków. Polska Unia Boksu składa najszczersze kondolencje Rodzinie i najbliższym. Informacja o dacie i miejscu ceremonii pogrzebowej zostanie podana wkrótce – napisano w oświadczeniu.

Zmarł Dariusz Zwoliński.Sędzia znany nam dobrze z polskich ringów.R.I.P.

Posted by Łączy nas boks on Friday, December 10, 2021

Zobacz także:

Najman w kolejnej walce zmierzy się z 60-letnim Miśkiem z Nadarzyna! Do tej walki chce mieć “kaloryfer”! Co wy na to?

To już oficjalna wiadomość! Marcin Najman w kolejnej walce na gali MMA VIP zmierzy się z 60-letnim Miśkiem z Nadarzyna. Starcie to będzie walką wieczoru jednej z najbliższych gal organizacji, której szefuje “El Testosteron”.

GROMDA 7: ”Hunter” mógł liczyć na duże wsparcie kibiców! Jest nagranie! Widzieliście?

Daniel “Hunter” Więcławski od samego początku mógł liczyć na mocne wsparcie kibiców. W sieci pojawiło się nagranie dopingu kibiców – trzeba przyznać, że robi wrażenie.