MMA PLwalki na gołe pięściNie żyje pierwszy uliczny pogromca Kimbo Slice’a! [WIDEO]

Nie żyje pierwszy uliczny pogromca Kimbo Slice’a! [WIDEO]

Mamy przykrą wiadomość. W mediach społecznościowych rodzina poinformowała o śmierci Seana Gannona. Przyczyna nie została jeszcze ujawniona. “The Cannon” znany jest jako pierwszy uliczny pogromca Kimbo Slice’a. Do ich starcia doszło 17-lat temu. Gannon miał swoje pięć minut i podpisał nawet kontrakt z największą organizacją na świecie.

Kevin Ferguson znany wszystkim jako ”Kimbo Slice” szybko zyskał dużą popularność na całym świecie, gdy do sieci trafiły nagrania z jego ulicznych pojedynków. W pewnym momencie był problem z następnym rywalem, który mógłby przetestować umiejętności Fergusona. Do czasu, bo niespodziewanie pojawił się Sean Gannon.

Śmierć pogromcy Kimbo Slice’a!

Rodzina poprzez media społecznościowe poinformowała o śmierci Seana Gannona, który wszystkim zostanie zapamiętany jako pierwszy uliczny pogromca Kimbo Slice’a.

Amerykanin przystępując do ulicznego boju miał już za sobą pewne doświadczenie. Policjant stoczył parę pojedynków amatorskich w MMA. Ponadto Gannon zdobył sześć mistrzostw stanu w Golden Gloves, a także mistrzostwo regionu w judo i tytuł mistrzowski w NAGA.

Do starcia z Kevinem Fergusonem doszło w sali gimnastycznej. Po jednej stronie policjant, a po drugiej Kimbo, którego bójki stały się hitem internetu. Walka należała do tych chaotycznych. Po dziewięciu minutach wojny Ferguson upadł na deski.

Była to na tyle sensacja, że pojawił się o tym wpis na pierwszej stronie gazety Boston Herald, a ponadto Gannon podpisał kontrakt z UFC. Sean Gannon pojawił się również w grze UFC Undisputed w 2009 roku.

“The Cannon” w największej organizacji na świecie stoczył jedną walkę. Sean na 55 edycji pod koniec pierwszej rundy musiał uznać wyższość Brandena Lee Hinkle. 

Zobacz także:

Grzebyk pewny swego: Roberto pójdzie wyżej, czy pójdzie niżej, i tak go złapię! Co wy na to?

Andrzej Grzebyk (18-4) jest zdeterminowany i pewny swego! Reprezentant Legion Team Tarnów dalej na celowniku ma mistrza Roberto Soldicia (19-3). O takim potencjalnym zestawieniu wspominali fani wielokrotnie.

Ogromny Zuluzinho zawalczy w Polsce! Brazylijczyk mierzył się z Fedorem w Pride! Zaskoczeni?

To już pewne! Zuluzinho to następna zagraniczna postać, która pojawi się w organizacji PunchDown. Niewykluczone, że do debiutu w Polsce dojdzie już na najbliższej piątej edycji. Będzie to zależne od sytuacji covidowej.