MMA PLUFCNie żyje najbardziej doświadczony zawodnik w historii MMA! 44-latek powiesił się w więzieniu!

Nie żyje najbardziej doświadczony zawodnik w historii MMA! 44-latek powiesił się w więzieniu!

Gazeta ”The Gazette” poinformowała o śmierci Travisa Fultona (255-54-10, 1 NC), który jest najbardziej doświadczonym zawodnikiem mieszanych sztuk walki w historii!

44-letni fighter został postawiony w stan oskarżenia przez sąd federalny. Przeciwko niemu znaleziono wiele dowodów. Fulton został oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka, posiadania pornografii dziecięcej i przyjmowanie oraz propagowanie zdjęć i filmów z nieletnimi.

Nie żyje rekordzista MMA!

Travis Fulton (255-54-10, 1 NC) w wieku 44-lat odchodzi z tego świata. Gazeta ”The Gazette” poinformowała, że Amerykanin powiesił się w więzieniu w hrabstwie Linn. Było to zaraz po tym jak przyznał się do zarzutów – wykorzystywanie seksualne dziecka.

“The Ironman” w mieszanych sztukach walki stoczył 320 pojedynków. Fulton walczył na całym świecie (Rosja, Słowacja, Ukraina, Niemcy, Japonii czy USA). Amerykanin będąc już doświadczonym zawodnikiem stoczył dwa pojedynki w UFC.

O jego historii wspominał Borys Mańkowski. Cały materiał poniżej.

Zobacz także:

Conor McGregor wynoszony na noszach po UFC 264 [WIDEO] Oglądaliście?

To zakończyło się nie tak, jak Irlandczyk planował – Conor McGregor wynoszony na noszach po minionej właśnie gali UFC 264.

Jake Paul wyśmiewa McGregora. Podał nową stawkę dla Irlandczyka w ich potencjalnej walce! Będzie taka walka?

Youtuber Jake Paul wyśmiewa Conora McGregora. Zrobił to przed i po minionej gali UFC 264, gdzie Irlandczyk ponownie musiał uznać wyższość Dustina Poiriera, z którym przegrał drugą walkę z rzędu.