MMA PLK-1Nie żyje legendarny holenderski kickboxer! Lloyd Van Dams miał 49 lat

Nie żyje legendarny holenderski kickboxer! Lloyd Van Dams miał 49 lat

Mamym przykrą informację. Nie żyje legendarny kickboxer Lloyd Van Dams (69-12-3, 34 KO). 49-latek w swojej barwnej karierze mierzył się z najlepszymi zawodnikami i walczył na całym świecie – Japonii, Szwecji, Rumunii czy Belgii.

Lloyd

Van Dams na swoim rozkładzie ma walkę z naszym reprezentantem Tomaszem Kucharzewskim. Do starcia doszło w 1999 roku. Lloyd w drugiej rundzie znokautował rywala.

Wspomniany pojedynek zobaczycie poniżej:

Nie żyje legenda kickboxingu!

Lloyd Van Dams (69-12-3, 34 KO) odszedł z tego świata mając 49-lat. Póki co nie podano przyczyny śmierci reprezentanta Holandii.

Van Dams w swojej barwnej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Semmy Schilt, Remy Bonjasky, Ernesto Hoost, Alexey Ignashov, Mike Bernardo czy Peter Aerts.

Lloyd zawodową karierę zakończył w 2010 roku, gdy w Amsterdamie pewnie wypunktował Benjeya Zimmermana. Warto zaznaczyć, że Van Dams walczył również w organizacji Pride, gdzie stoczył swój pierwszy i jedyny pojedynek w MMA. Holender w Tokio przegrał przed czasem z Garym Goodrige.

Zobacz także:

Ruszył ranking zawodników KSW! Są niespodzianki! Widzieliście?

Organizacja KSW przygotowała ranking najlepszych zawodników walczących pod jej skrzydłami.

Jest problem z rywalem dla Tyburskiego? Trybson zgłasza gotowość!

Kilka dni temu na konferencji prasowej Prime Show MMA, bardzo niezadowolony z powodu nie znalezienia przeciwnika do walki był Paweł Tyburski. Problem może rozwiązać się sam, ponieważ gotowość do walki wyraził Paweł “Trybson” Trybała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis