MMA PLBoksNie żyje były mistrz Europy w wadze ciężkiej! Volodymyr Vyrchys miał 48-lat

Nie żyje były mistrz Europy w wadze ciężkiej! Volodymyr Vyrchys miał 48-lat

Mamy przykrą informację. Nie żyje Volodymyr Vyrchys (26-2, 21 KO) były mistrz Europy w wadze ciężkiej. Reprezentant Ukrainy miał zaledwie 48-lat.

Vyrchys

Vyrchys swój największy sukces odnotował w lipcu 2006 roku, gdy sięgnął po pas mistrza Europy. Ukrainiec w szóstej rundzie znokautował Paolo Vidoza z Włoch. ”The Hunter” większość swojej kariery spędził w ojczyźnie, ale również w Niemczech, gdzie toczył swoje ostatnie pojedynki w boksie. 

Vlodymyr swoją karierę zakończył w październiku 2009 roku. Ukrainiec po sześciu rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Edgarem Kalnarsem.

Volodymyr Vyrchys nie żyje!

To są przykre informacje – nie żyje Volodymyr Vyrchys (26-2, 21 KO). Ukrainiec miał zaledwie 48 lat. ”The Hunter” przegrał walkę z głęboką depresją… Vychys popełnił samobójstwo – powiesił się.

Macie problemy i szukacie pomocy? Centrum Wsparcie dla osób w stanie kryzysu psychicznego – działa bezpłatnie 24 godziny przez 7 dni w tygodniu pod numerem (800 70 2222).

Zobacz także:

Promotor Andrzej Wasilewski skomentował spotkanie Stanowskiego z burmistrzem Wielunia: Próba przekupstwa! Co wy na to?

Promotor bokserski Andrzej Wasiliewski skomentował spotkanie Krzysztofa Stanowskiego z burmistrzem Wielunia. Jego zdaniem dziennikarz i współwłaściciel Kanału Sportowego dopuścił się próby przekupstwa.

Kossakowski wpadł w szał i wyzwał Kamerzystę na walkę: Bój się o siebie jak pójdziesz na cele frajerze! Widzieliście?

Były dymy podczas wczorajszego programu ”PRIME SHOW MMA Zadyma”. Doszło do konfrontacji ”Kamerzysty” z ”Lordem Kruszwilem”. W pewnym momencie do studia zadzwonił Ziemowit Piast Kossakowski, który zaproponował, aby na gali PRIME SHOW MMA doszło do dwóch walk z jego udziałem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis