MMA PLCiekawostkiNie żyje Alan Chadżijew! Zawodnik MMA został dźgnięty nożem podczas bójki w barze

Nie żyje Alan Chadżijew! Zawodnik MMA został dźgnięty nożem podczas bójki w barze

Nie żyje Alan Chadżijew! 31-letni zawodnik mieszanych sztuk walki i mistrz organizacji FCF MMA został dźgnięty nożem podczas bójki w barze.

Tragedia wydarzyła się w Osetii Północnej w nocy z poniedziałku na wtorek. Chadżijew był jednym z uczestników potężnej bójki, jaka rozpętała się w miejscowym barze.

Sprawę dokładniej opisał rosyjski portal sport24.ru.

Nie żyje Alan Chadżijew! Zawodnik MMA został dźgnięty nożem podczas bójki w barze

Tragedia wydarzyła się w Mozdoku. Chadżijew był uczestnikiem bójki, w której udział brał także jeden z lokalnych biznesmenów, który okazał się bezpośrednim mordercą zawodnika MMA. Zadźgał on nożem 31-letniego Rosjanina, lecz w wyniku bijatyki, sam stracił życie.

Chadżijew świętował swoje wesele, kiedy doszło do poważnej wymiany zdań między uczestnikami imprezy. Słowa szybko zamieniły się w czyny i wywołała się potężna awantura. Chadżijew został dźgnięty nożem przez jednego z rosyjskich przedsiębiorców, którego potem zaatakował brat zawodnika i odpłacił mu się tym samym.

Alan Chadżijew to dwukrotny mistrz FCF MMA w wadze ciężkiej. Organizacja ta zajmuje się produkowaniem walk na gołe pięści w formule w pełnym kontakcie.

Zobacz także:

FEN 33 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala FEN 33. Tym razem zrezygnowano z systemu PPV i galę zobaczymy w telewizji (jak również w Internecie).

UFC 260: Miocic vs. Ngannou 2 z udziałem Michała Oleksiejczuka – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend odbędzie się kolejna numerowana gala UFC. W rozpisce znalazła się walka mistrzowska. Wystąpi też polski zawodnik.

Czekając na FEN 33: tak nokautuje bohater walki wieczoru [+ZAPOWIEDŹ GALI]

Czekając na nadchodzącą wielkimi krokami galę FEN 33 zapraszamy do obejrzenia akcji, która charakteryzuje bohatera walki wieczoru imprezy – Kacpra Formelę. Organizacja Fight Exclusive Night zaprezentowała także oficjalną zapowiedź gali.