MMA PLArchiwumMMANie żyje Abdul-Kerim Edilov! Były zawodnik UFC i sojusznik Ramzana Kadyrova!

Nie żyje Abdul-Kerim Edilov! Były zawodnik UFC i sojusznik Ramzana Kadyrova!

Jak donosi portal Bloody Elbow – nie żyje były zawodnik UFC, Abdul-Kerim Edilov (17-4). Przyczyna śmierci 31-latka nie jest znana. ”Czeczeński Lew”  trenował synów Ramzana Kadyrova oraz  przygotowywał ich do amatorskich startów.

Edilov

Wojownik z Groznego po kolejnym efektownym starcie podpisał kontrakt z największą organizacją na świecie (w sierpniu 2015 roku). Na debiut Abdula fani musieli dość długo poczekać, bowiem wpadł na dopingu i czekało go 15-miesięczne zawieszenie. Kerim ostatecznie zadebiutował we wrześniu 2017 roku, gdy przed czasem odprawił Bojana Mihajlovicia. Była to jego ostatnia walka w formule MMA. Abdul jeszcze walczył, ale… w formule bokserskiej.

Ostatnie starcie odnotował w listopadzie poprzedniego roku, gdy w 43-sekundy odprawił Richarda Lartey’a. Wielu obserwatorów widziało w 31-latku wielki potencjał. Przypomnijmy, że Edilov w 2013 roku już w pierwszej rundzie pokonał Jiri Prochazkę.

Nie żyje Abdul-Kerim Edilov!

Póki co nie znamy przyczyny śmierci doświadczonego zawodnika MMA i pięściarza. Jak na razie Ramzan Kadyrov nie potwierdził wiadomości ani nie złożył publicznych kondolencji. 

31-latek trenował synów Ramzana Kadyrov oraz przygotowywał ich do startów amatorskich. Znajomość z Kadyrovem zapewniła mu posadę szefa jego sztabu, a z czasem został mianowany na wiceministra.

Zobacz także:

Zawodnik wagi średniej z łatwością pokonuje ciężkiego! Kilogramy nie pomogły! [WIDEO] Co wy na to?

Petr Romankevich (6-1) doświadczony kick-boxer szedł jak burza jeśli chodzi o start w nowej dla siebie formule. Białorusin na ostatniej gali Hardcore FC musiał jednak uznać wyższość… zawodnika wagi średniej, który zakończył pojedynek w dość łatwy stylu.

Agresywny mężczyzna przerywa live’a Roślika! Zawodnik FAME MMA w kompletnym szoku! Widzieliście?

Amadeusz Roślik przebywa aktualnie w Tajlandii, gdzie miał w głównej mierze przygotowywać się do najbliższej walki. ”Ferrari” podczas gali FAME MMA ma stanął przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie – już niebawem poznamy jego przeciwnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis