Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMMANie żyje 34-letni zawodnik MMA! Został zastrzelony przez policjanta!

Nie żyje 34-letni zawodnik MMA! Został zastrzelony przez policjanta!

Mamy przykre wiadomości. Nie żyje zaledwie 34-letni zawodnik MMA – Mauro Chaulet (13-9). Fighter został zastrzelony przez policjanta w pubie w Porto Alegre.

Chaulet

Brazylijczyk większość swoich walk toczył w ojczyźnie. Maruo z trzynastu walk aż dziesięć zakończył przed czasem (5 przez poddanie, 5 po uderzeniach). Chaulet pojawił się w organizacji LFA, gdzie udanie zadebiutował niejednogłośną decyzją sędziów wygrywając z Samsonem Phommaboutem. Następnie była szybka przegrana z Damonem Jacksonem.

Mauro swoje ostatnie trzy pojedynki przegrał. Ostatni start 34-latka miał miejsce w maju poprzedniego roku na gali CFFC 109, gdzie przegrał przed czasem z Manoelem Sousą.

Przykra wiadomość!

Mamy przykrą wiadomość. Nie żyje 34-letni zawodnik MMA – Mauro Chaulet (13-9). Brazylijczyk został zastrzelony.

W tym momencie zaczynają pojawiać się pierwsze informacje z całego zdarzenia. Jak donosi ”Radio Guiaba” w pubie doszło do strzelaniny. Mówi się o tym, że doszło do kłótni pomiędzy partnerką zawodnika MMA, a kobietą towarzyszącą policjantowi, który w tamtym momencie nie był na służbie.

Nieoficjalne informacje donoszą, że jako pierwszy ogień otworzył zawodnik MMA, który postrzelił policjanta w okolice krocza. Nie wiadomo jednak czy użyta została broń funkcjonariusza czy Chauleta. Chwilę później policjant miał postrzelić zawodnika MMA w plecy, a jego partnerkę ranił w brzuch.

Policjant i jego towarzyszka trafili z poważnymi obrażeniami do szpitala, ale lekarze są dobrej myśli i uważają, że raczej dwójka z tego wyjdzie.

Zobacz także:

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Don Kasjo o rywalu na PRIME 5: To jeden z mistrzów federacji sportowej! Co wy na to?

Kasjusz Życiński, w internecie bardziej znany jako Don Kasjo wypowiedział się o rywali na nadchodzącą galę PRIME Show 5. Przypominamy, że impreza ta została niedawno ogłoszona -> PRIME SHOW MMA 5: Znamy datę, miejsce i pierwsze nazwiska!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis