MMA PLBellatorNie żyje 27-letni zawodnik MMA! Jordan Young walczył w PFL i Bellatorze

Nie żyje 27-letni zawodnik MMA! Jordan Young walczył w PFL i Bellatorze

Mamy bardzo przykrą wiadomość. Nie żyje 27-letni zawodnik MMA – Jordan Young (12-2). Śmierć zawodnika ze Stanów Zjednoczonych mocno poruszyła środowisko mieszanych sztuk walki.

Young

Young swoje pojedynki toczył w największych organizacjach na świecie. Amerykanin ostatni pojedynek odnotował w październiku tego roku. Jordan na PFL w trzeciej rundzie znalazł sposób na zastopowanie doświadczonego Omari Akhmedova. Rosjanin był świeżo po przygodzie z UFC, gdzie odnotował łącznie dziewięć zwycięstw.

Śmierć młodego zawodnika MMA!

Zaledwie 27-letni Jordan Young (12-2) nie żyje. Nie wiemy co było przyczyną śmierci Younga. Odejściem Younga był bardzo poruszony chociażby jego trener boksu Derik Santos.

Po cichu wyszedłem z szatni, znalazłem ciemny zakątek i rozpłakałem się. Nie mogę w to uwierzyć. Słyszałem jego głos w mojej głowie. Stałem z niedowierzaniem.

Zobacz także:

Nowa freakowa organizacja na rynku! Lord Kruszwil wraca do klatki by zmierzyć się z… ”Kamerzystą”! Co wy na to?

To dopiero freakowe zestawienie, w którym jest do wyjaśnienia konflikt. Prime Show MMA to nowa freakowa organizacja na polskim rynku. Już niebawem odbędzie się konferencja prasowa, gdzie zostaną ogłoszone kluczowe walki. Teraz już wiemy, że do klatki wraca popularny ”Lord Kruszwil”, a jego przeciwnikiem będzie ”Kamerzysta”.

KSW 66: Znamy przeciwnika Tomasza Narkuna? To nie będzie łatwe wyzwanie!

KSW 65 w Gliwicach przeszło do historii. Przed nami wydarzenie z numerem 66, które 15 stycznia odbędzie się w Szczecinie. Jednym z głównych bohaterów najbliższego eventu będzie dominator kategorii półciężkiej – Tomasz Narkun. Możliwe, że właśnie poznaliśmy jego przyszłego oponenta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis