MMA PLMMANie żyje 19-letni zawodnik MMA! Tragiczny wypadek koło Lęborka!

Nie żyje 19-letni zawodnik MMA! Tragiczny wypadek koło Lęborka!

Mamy przykrą wiadomość! Nie żyje 19-letni Jakub, który miał duże marzenia związana ze sportami walki. Do tragicznego wypadku samochodowego doszło koło Lęborka.

wypadek

O całym zdarzeniu w niedzielę poinformowano na stronie ”KP PSP w Lęborku”.

Dzisiejszego dnia około godziny 16:25 na DW212 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Samochód osobowy, którym podróżowały cztery osoby uderzył w drzewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a pozostałe zostały ranne. W działaniach brały udział jednostki z JRG Lębork, OSP Łebunia oraz Cewice. Na miejscu pracowały trzy zespoły ZRM oraz śmigłowiec LPR. Droga w tym miejscu jest zablokowana.

Dzisiejszego dnia około godziny 16:25 na DW212 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Samochód osobowy,…

Posted by KP PSP w Lęborku on Sunday, September 5, 2021

Miał zaledwie 19-lat!

Jest to bardzo przykra wiadomość. Młody zawodnik MMA – Jakub odszedł z tego świata mając zaledwie 19 lat. Do tragicznego wypadku doszło na trasie Lębork – Cewice. Wojownik z Bytowa zmarł na miejscu.

Jak informuje ”Dziennik Bałtycki” kierowca zdał prawo jazdy, ale zrobił to niedawno i wciąż nie miał papierów.

Z wstępnych ustaleń wynika, że wyprzedzał inny pojazd w trakcie, gdy był wyprzedzany przez jeszcze inny samochód. Wystraszył się tego manewru, odbił w prawo i wtedy uderzył w drzewo – poinformowała asp. Marta Szałkowska rzeczniczka policji w Lęborku.

Tragiczna wiadomość trafiła w dniu dzisiejszym do naszego klubu. Zawodnik naszego klubu… nasz kolega i wielu z nas przyjaciel Kuba w wieku 19 lat opuścił nasze szeregi. Trzymaj się wojowniku. Do zobaczenia po drugiej stronie [*]

Tragiczna wiadomość trafiła w dniu dzisiejszym do naszego klubu.Zawodnik naszego klubu… nasz kolega i wielu z nas…

Posted by Fight Club MMA FURIA Bytów & PAPAJ Gym on Sunday, September 5, 2021

Zobacz także:

FAME MMA 11: Piotr Szeliga chwalony! Czołowy polski ciężki widzi u niego duże postępy! Zaskoczeni?

Piotr Szeliga już drugiego października stoczy swój następny pojedynek w organizacji FAME MMA. ”Szeli” podczas 11 edycji w Gliwicach skrzyżuje rękawice z debiutującym Krzysztofem ”Wujaszkiem Fericze” Ferencem.

Mirosław Okniński zaprasza Damiana Janikowskiego na treningi: Rewanż z Pawlakiem i pewne zwycięstwo! Co wy na to?

Mirosław Okniński nie przestaje wbijać szpilek w klub WCA, gdzie do starcia z Pawłem Pawlakiem na KSW 63 przygotowywał się Damian Janikowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis