MMA PLBoksNie żyje 19-letni Rashed Al Swaisat! Stracił przytomność po walce na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Kielcach

Nie żyje 19-letni Rashed Al Swaisat! Stracił przytomność po walce na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Kielcach

Niestety, stało się najgorsze! Nie żyje 19-latek – Rashed Al Swaisat, który brał udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Kielcach.

Młody Jordańczyk trafił do szpitala 16 kwietnia po utracie przytomności w walce toczonej na zasadach boksu olimpijskiego w Kielcach. Niestety, zmarł w miniony poniedziałek.

Nie żyje 19-letni Rashed Al Swaisat! Stracił przytomność po walce na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Kielcach

Al Swaisat w jednej z walk mierzył się z Estończykiem Antonem Vinogradowem. Został przez niego znokautowany, a po nokaucie nie odzyskał przytomności. Został szybko przetransportowany do szpitala w Kielcach, gdzie przeszedł operację.

Niestety, młody pięściarz nie zdołał wrócić już do siebie i w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w miniony poniedziałek.

Portal sportowefakty.wp.pl otrzymał komentarz prezesa Polskiego Związku Bokserskiego Grzegorza Nowaczka, który odniósł się do tego zdarzenia:

“Z informacji przekazanych przez lekarza wynika, że miał krwiaka. Kontuzja nie była jednak najprawdopodobniej efektem walki z Estończykiem Antonem Winogradowem. W grę wchodzi jakiś stary uraz.”

Zobacz także:

KSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”!

Nikola Milanović, zaliczył nieudany debiut w organizacji KSW. Serb przegrał w debiucie z Mariuszem Pudzianowski, jednak nie zamierza zasypiać gruszek w popiele. “Chętnie bym go sprawdził” powiedział Milanović o potencjalnej walce z Tomaszem Narkunem.

Mirosław Okniński ostro o Lewandowskim: Taki człowiek nie powinien kierować polskim MMA!

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Martinie Lewandowskim. O co tym razem chodzi? O słowa jednego z właścicieli KSW na temat drugiej walki Izu Ugonoha.

Borek o walce Don Kasjo vs Parke: Chłopak, który urodził się z talentem do boksu! Zaskoczeni?

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 czyli pojedynek Normana Parke z Kasjuszem Życińskim, wzbudza mnóstwo emocji. Wielu kibiców czeka z niecierpliwością, aż obaj zawodnicy spotkają się w klatce, żeby udowodnić, kto jest lepszy. “Bardzo ciekawa walka” – powiedział Mateusz Borek o zestawieniu Polaka z Północnym Irlandczykiem.