MMA PLFAME MMANie zawsze jest pięknie! Piotr Szeliga pokazuje ciężkie momenty z treningów! [WIDEO]

Nie zawsze jest pięknie! Piotr Szeliga pokazuje ciężkie momenty z treningów! [WIDEO]

Piotr Szeliga w mediach społecznościowych udostępnił następne nagranie z treningu. Zawodnik FAME MMA trenuje pod okiem utytułowanego Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna, któryego dobrze znanym ze startów w organizacji GROMDA.

Szeliga

Szeliga ostatni pojedynek odnotował na FAME MMA 11 w Gliwicach. Była to druga walka w freakowej organizacji. Szeliga był zmotywowany, ponieważ chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem. Szeliga już w pierwszej odsłonie ciężko znokautował Krzysztofa ”Wujaszka Fericze” Ferenca.

Szeliga: Ja dziś pokaże tę drugą stronę medalu!

Piotr Szeliga postanowił, że opublikuje fragment z treningów, ale pokaże również te ciężkie chwile.

Każdy zazwyczaj pokazuje tylko super momenty ze swoich treningów, to ja dziś pokaże tę drugą stronę medalu 😉 No i u mnie tam od poranka bez opierdalanka jak widać .. Ja mordeczki Fajterem nie jestem i zawsze o tym otwarcie mówię ale trener mówi, że za Rok o tej porze nim będę ja mu wierze, bo ON wierzy we mnie! A ja wierze w Siebie! Powolutku byle do przodu!

Każdy zazwyczaj pokazuje tylko super momenty ze swoich treningów, to ja dziś pokaże tę deugą stronę medali 😉No i u mnie tam od poranka bez opierdalanka jak widać ..Ja mordeczki Fajterem nie jestem i zawsze o tym otwarcie mówię ale trener mówi, że za Rok o tej porze nim będę ja mu wierze, bo ON wierzy we mnie!A ja wierze w Siebie!Powolutku byle do przodu!Mateusz DON DIEGO Kubiszyn Artnox Fight SportFAME MMAZ Fartem!Pjona!

Posted by Piotr Szeliga on Wednesday, January 19, 2022

Zobacz także:

Kim jest Simon Henriksen? Przeciwnik Michała Pasternaka na WOTORE 4!

Simon ”The Savage” Henriksen już w najbliższy piątek stoczy pierwszy pojedynek w Polsce. Duńczyk wystąpi w walce wieczoru WOTORE 4, a w stawce pojawi się pas mistrzowski. Henriksen zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Michałem Pasternakiem (15-6).

Stanowski ostro o licytacji Najmana! Dziennikarz przedstawia swojego bossa i maskę do licytacji! Widzieliście?

Krzysztof Stanowski w dzisiejszym odcinku ”Dziennikarskie Zero” postanowił również odnieść się do licytacji, w której bierze udział Marcin Najman. Stanowski nie może zrozumieć jak ”El Testosteron” może licytować maskę ”Słowika”. Dziennikarz postanowił przedstawić swojego bossa i maskę do licytacji, aby pomóc choremu dziecku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis