MMA PLMMANie wyprowadził żadnego celnego uderzenia, a wygrał walkę! Nietypowa sytuacja w Rumunii! [WIDEO]

Nie wyprowadził żadnego celnego uderzenia, a wygrał walkę! Nietypowa sytuacja w Rumunii! [WIDEO]

Takie sytuacje również się zdarzają! W piątek w Rumunii odbyła się gala Heroes 5, a w main evencie zobaczyliśmy gwiazdę publiczności Alexandru Lungu (19-5). Rumun trzykrotnie wyprowadził uderzenie, ale ani razu nie trafił do celu. Co ciekawe jego rodak od początku szukał bacfistu – po kolejnym doznał kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki.

Lungu

Warto zaznaczyć, że Lungu mógł w poprzednim roku zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 64. Reprezentant Rumunii był zawodnikiem rezerwowym w przypadku ponowne wypadnięcia ”Bombardiera”.

48-letni judoka to już doświadczony zawodnik MMA. Ponadto ma na swoim koncie sporo walk w formule K-1.

Nietypowa sytuacja!

Alexandru Lungu (19-5) w piątek odnotował kolejny pojedynek w mieszanych sztukach walki. Rumun w walce wieczoru zmierzył się z Constantinem Florinem Danilą (0-3).

Lungu w tym pojedynku próbował trzykrotnie wyprowadzić uderzenie, ale ani razu nie doszedł do celu. Constantin zaś ciągle polował z bacfistem. Po kolejnej próbie Danila doznał kontuzji i walka została przerwana.

Walka trwała dokładnie 1 minutę i 38 sekund.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Michael Chandler twierdzi, że zawalczy z wygranym walki Oliveira vs Makhachev. Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

Popularny amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki Michael Chandler ciągle celuje w pas mistrzowski organizacji UFC. Mało tego, Amerykanin twierdzi, że jest następny w kolejce do walki o tytuł!

Artur Sowiński chętnie stoczy dwie walki jednego wieczoru! Murański przyjmie wyzwanie?

Artur Sowiński (22-14) w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie jednego wieczoru stoczy dwa pojedynki. Popularny ”Kornik” miał na myśli starcie z Mateuszem Murańskim. Czy zawodnik FAME MMA przyjmie wyzwanie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis