MMA PLFENNie tylko Usyk świetnie pokazał się w weekend! Prezes FEN Paweł Jóźwiak poboksował z… Mariuszem Wachem!

Nie tylko Usyk świetnie pokazał się w weekend! Prezes FEN Paweł Jóźwiak poboksował z… Mariuszem Wachem!

Foto: Fot. Marcin Cajdler / fanpage Paweł Jóźwiak

Nie tylko Oleksandr Usyk świetnie pokazał się kibicom pięściarstwa w miniony weekend. Nieco w cieniu walki o mistrzowskie pasy wagi ciężkiej między Usykiem a Anthonym Joshuą odbyła się walka prezesa FEN Pawła Jóźwiaka z Mariuszem Wachem.

Starcie to było pokazowym pojedynkiem, który był częścią gali Biznes Boxing Polska.

Nie tylko Usyk świetnie pokazał się w weekend! Prezes FEN Paweł Jóźwiak poboksował z… Mariuszem Wachem!

Prezes Paweł Jóźwiak robi wszystko, by fani sportów walki potraktowali go nieco wyżej niż freaka. Najpierw trenuje poważnie do walki w MMA, gdzie miał zmierzyć się z legendarnym freak fighterem – Marcinem Najmanem, a teraz wszedł do ringu z jednym z pięściarzy o najtwardszej głowie – Mariuszem Wachem.

Prezes tak podsumował swój występ (zaznaczył, że jeszcze długa droga przed nim, ale będzie zdeterminowany, by podnosić swoje umiejętności w tej dziedzinie):

“To była długa noc… Cieszę się ze udało mi się przeżyć tą walkę 😉Dziękuje @mariuszwikingwach za cenną lekcje boksu. Wiem ile pracy jeszcze przede mną, ale jestem zdeterminowany 👊Dziękuje @biznes_boxing_polska oraz @julian.szumowski za możliwość wzięcia udziału w szytym przedsięwzięciu oraz wszystkim darczyńcom 💪Podziękowania również dla mojego narożnika @piotrswierczewski7 @stasiuchmiel oraz Michał Szklarczyk . Dziękuje także moim przyjaciołom za obecność i wsparcie głośnym dopingiem 💪To było niesamowite przeżycie i zaszczyt,skrzyżować rękawice z ikoną polskiej wagi ciężkiej 🥊Uwierzcie mi na słowo, mimo iż Mario mnie oszczędzał jak tylko mógł, jego ciosy ważą i klika razy mocno to poczułem 👊Pozdrawiam wszystkich”

Zobacz także:

Jon Jones aresztowany! Zamiast walczyć w oktagonie woli bić domowników!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones ponownie aresztowany! “Bones” tuż po uczestnictwie w uroczystości włączenia jego pierwszej walki z Alexandrem Gustafssonem do Galerii Sław UFC został zatrzymany przez policję w Las Vegas.

Max Holloway vs. Yair Rodriguez walką wieczoru listopadowej gali UFC

Max Holloway (22-6) i Yair Rodriguez (13-2, 1 N/C) mają zmierzyć się w walce wieczoru gali UFC, którą zaplanowaną na listopad. Jest to starcie w ścisłej czołówce kategorii piórkowej. Holloway zajmuje obecnie 1. miejsce w rankingu dywizji do 145 funtów podczas gdy Rodriguez jest trzeci.