MMA PLBoksNie tylko Matty Cash idzie tą drogą! Kubański pięściarz chce walczyć dla Polski i wystąpić na Igrzyskach

Nie tylko Matty Cash idzie tą drogą! Kubański pięściarz chce walczyć dla Polski i wystąpić na Igrzyskach

Ostatnio w środowisku piłkarskim głośno było o polskim obywatelstwie, jakie otrzymał angielski piłkarz Matty Cash, który ma polskie korzenie i już niedługo zadebiutuje w naszej piłkarskiej reprezentacji narodowej. Ale nie tylko on wybrał tę drogę. Kubański pięściarz także chce walczyć dla Polski i będzie ubiegał się o polski paszport!

Informację o planach młodego, bo aktualnie 23-letniego boksera podał w mediach społecznościowych dziennikarz Andrzej Kostyra.

Nie tylko Matty Cash idzie tą drogą! Kubański pięściarz chce walczyć dla Polski i wystąpić na Igrzyskach

“Znakomity kubański bokser Osleys Iglesias(23 l, średnia) chce walczyć w reprezentacji Polski i zdobyć dla Polski Olimp medal.Trwają rozmowy.Już na profilu na Insta wstawił polską flagę. Co sądzicie? Mam mieszane uczucia. Trenuje go Bromowski.Uli Wagner mówi, że mega talent.” – napisał na Twitterze Andrzej Kostyra.

Iglesias chce wystąpić w barwach Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu, które odbędą się w 2024 roku.

Jesteście za tym, żeby otrzymał polski paszport i reprezentował nasz kraj na tej imprezie?

Zobacz także:

Nie będzie walki Najman kontra Murański! Znamy nowego rywala Jacka?

Wygląda na to, że Marcin Najman nie będzie rywalem Jacka Murańskiego w debiucie, który nastąpi dwudziestego dziewiątego stycznia w Arenie Gliwice. Będzie to walka wieczoru drugiej edycji Elite Fighters. Udało nam się ustalić kto w tej sytuacji może być zastępstwem.

The War 3: Michał ”Jaglak” Karmowski kontra Denis ”Bad Boy” Załęcki w walce na gołe pięści?

W najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. To kolejna po Medusie i Julii Kupiec popularna medialna postać wspierająca projekt Denisa Załęckiego. Czy “Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce. Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV.

Kolano naprawione, więc można walczyć! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA!

Po kontuzji już prawie nie ma śladu, więc można wrócić do startów! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA, a portal sportowefakty.wp.pl podał szczegóły jego kolejnego pojedynku!