Wściekły Tyson Fury chciał pobić zawodnika WWE! Interweniowała ochrona [WIDEO]

W miniony weekend WWE zadebiutowało na antenie stacji FOX. Jedną z gwiazd, która przykuła sporą uwagę był były mistrz wagi ciężkiej UFC, Cain Velasquez, który pojawił się pod ringiem po zwycięstwie swojego starego znajomego – Brocka Lesnara.

Ale Cain Velasquez nie był jedyną niecodzienną gwiazdą, która pojawiła się tego wieczoru w WWE. Innym zawodnikiem sportów walki, który zaistniał w świadomości kibiców WWE był uznawany za jednego z najlepszych obecnie zawodników wagi ciężkiej w światowym boksie Tyson Fury.

Fury był uczestnikiem słownej przepychanki z Braunem Strowmannem, który najpierw wygrażał z ringu w stronę pięściarza, a potem ochrona musiała go przed Brytyjczykiem ochraniać:

Wg wielu sugestii, obecność Fury’ego na tej gali WWE nie była przypadkowa. Otóż, Fury może wystąpić na najbliższej gali WWE w Arabii Saudyjskiej, gdzie może zmierzyć się właśnie ze Strowmannem.

Gdyby doszło do tej walki, to byłaby bomba medialna, gdyż innym pojedynkiem zaplanowanym na to wydarzenie, które odbędzie się 31 października ma być starcie wspomnianych wcześniej Caina Velasqueza z Brockiem Lesnarem.