MMA PLDon Kasjo“Nie lubię o tym atencjuszu rozmawiać, to śmieć” – Don Kasjo ostro o jednym z zawodników [WIDEO]

“Nie lubię o tym atencjuszu rozmawiać, to śmieć” – Don Kasjo ostro o jednym z zawodników [WIDEO]

Dziennikarz MMA.PL Michał Cichy zrobił ciekawy wywiad z Don Kasjo. Rozmowa na zasadzie Q&A zawierała bardzo dużo różnorodnych wątków.

Don Kasjo

“Włodarz” nowej polskiej freakowej siły – Prime Show MMA nie uciekał od odpowiedzi na różne pytania. Opowiadał o rozwoju swojego projektu, o kontaktach m.in. z Pawłem Jóźwiakiem, Nitro czy Boxdelem i FAME MMA, a także wziął na tapet jednego ze swoich byłych rywali.

Jest też jeden zawodnik w polskich sportach walki, którego Don Kasjo jawnie nazywa śmieciem. Tym zawodnikiem jest – niespodzianka! – Marcin Najman.

I właśnie m.in. o walkę Boxdela z Najmanem, Don Kasjo został zapytany przez Michała Cichego. Oto, jak jego zdaniem skończyłaby się taka walka:

“100 procent Boxdel. Boxdel na sto procent by wygrał z tym szmaciarzem. Ten szmaciarz w ogóle nie ma psychy. On kurwa tylko opowiada fajne bajki, ale ten chłop naprawdę ma coś z głową. Powinien iść na jakieś badania. Najgorsze jest to, że on wierzy w to co gada. Boxdel wydaje mi się, że psychicznie dużo lepiej się prezentuje.”

Całość możecie zobaczyć poniżej:

I jak Wam się podoba taka forma rozmowy? Czy obejrzelibyście więcej tego typu materiałów ma MMAPLTV?

Zobacz także:

Hunter chętny na walkę z Załęckim: Jestem otwarty na taką propozycję, na każdej płaszczyźnie! Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Daniel Więcławski w rozmowie z Arturem Wilanowskim zdradził, że jest otwarty i chętny na starcie z Denisem Załęckim. Temat takiej potencjalnej walki pojawia się już nie pierwszy raz.

Boxdel publikuje, kasuje, a na koniec przeprasza Nitro: Odwaliłem jak nigdy! Widzieliście?

Michał Baron postanowił na twitterze zamieścić post, w którym mówi o ”internetowej wojnie” Sergiusza Górskiego z ”Laluną” oraz Jackiem Murańskim. Popularny ”Nitrozyniak” szybko i mocno odpowiedział jednemu z właścicieli FAME MMA. ”Boxdel” postanowił skasować post i przeprosić swojego zawodnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis