MMA PLJoanna JędrzejczykNie do mnie tak, do mnie nie, czyli Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez

Nie do mnie tak, do mnie nie, czyli Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez

Była mistrzyni UFC i królowa polskiego MMA – Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez, która zasugerowała takie starcie po pokonaniu Mackenzie Dern w walce wieczoru minionej gali UFC on ESPN+ 52.

Rodriguez wówczas grzmiała:

“Szczerze mówiąc, Joanna już powiedziała, że nie chce ze mną walczyć. A bądźmy szczerzy, sama nie powinna być już sklasyfikowana, bo nie walczy od bardzo dawna. A skoro ona nie chce walczyć ze mną, to w sumie ja z nią też nie chcę. Problem w tym, że zajmuje bardzo ważne miejsce w rankingu. Jest mnóstwo dziewczyn, które walczą dwa razy w roku, trzy razy w roku, próbując się tam przedrzeć. A jej miejsce jest niedostępne.”

Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez

Jędrzejczyk odniosła się do tych słów Rodriguezowej w rozmowie z TVP Sport:

“Nie będę się do tego odnosić. Mam inne podejście do prowadzenia biznesu. Rozmowy na temat walk i negocjacje prowadzę z władzami UFC, a nie przez medialne przepychanki. Niektórzy dostając do ręki mikrofon nie wiedzą, jak z niego skorzystać”


A jeśli chcecie dowiedzieć się jakie są najbliższe plany Joanny Jędrzejczyk to zapraszamy do źródła, czyli do TVP SPORT –> TUTAJ.

Zobacz także:

Rodriguez uważa, że Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu UFC: Nie chce ze mną walczyć!

Marina Rodriguez wyjaśniła, dlaczego jej zdaniem dominująca niegdyś w wadze słomkowej Joanna Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu.

Bombardier gotowy na walkę z Pudzianem! Zobaczcie jego trening przed KSW 64! Zaskoczeni?

Pojedynek Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim cieszy się ponownie dużym zainteresowaniem. Senegalski król zapasów po raz drugi przyjedzie do Polski, jednak tym razem kibice mają nadzieje, że zobaczą wreszcie Bombardiera w klatce organizacji KSW.

PunchDown 5: Wielka gala slapfightingu już wkrótce we Wrocławiu

Wielkimi krokami zbliża się 5. gala PunchDown, czyli Mistrzostw Slapfightingu. Już 22 października 16 potężnych zawodników zmierzy się w walce o nagrodę główną w wysokości 50 000 zł i tytuł nowego Mistrza PunchDown we wrocławskim klubie Studio P1 The Next Level.