MMA PLKSW“Nie bij po jajach, co ty robisz!” Obejrzyj walkę Khalidov – Mańkowski w wykonaniu… Mameda!

“Nie bij po jajach, co ty robisz!” Obejrzyj walkę Khalidov – Mańkowski w wykonaniu… Mameda!

Foto: ipla.tv

Federacja KSW po raz kolejny wypuściła w swoich social mediach wideo z komentarzem walki w wykonaniu zawodnika. Tym razem fani otrzymali możliwość posłuchania Mameda Khalidova (34-7-2).

KSW szuka różnych sposobów na to, by zaspokoić fanom czas, który obecnie mamy. Pandemia koronawirusa uniemożliwia bowiem organizowanie kolejnych gal. Konfrontacja Sztuk Walki przekonała się o tym na własnej skórze, gdyż była ona zmuszona odwołać KSW 53, na którym zawalczył miał m.in. Mariusz Pudzianowski (13-7, 1NC), Michał Materla (27-7) czy też Mateusz Gamrot (15-0, 1NC).

Duet Maciej Kawulski – Martin Lewandowski wprowadzili już kilka możliwości niejako rekompensujących straty. Fani mogli bowiem zobaczyć m.in. retransmisję gali KSW 45, czy też innych produkcji od organizacji.

Niedawno federacja zdecydowała się wprowadzić inny format. Otóż gwiazdy KSW otrzymały możliwość skomentowania jednej ze swoich walk. Taką możliwość wykorzystał Karol Bedorf (15-5), oceniając swą walkę z Pawłem Nastulą (5-6). Dla szczecinianina był to ważny pojedynek, gdyż został on wtedy mistrzem wagi ciężkiej.

Kolejnym zawodnikiem, który skomentował swoje starcie, jest Khalidov. Były mistrz wagi półciężkiej i średniej otrzymał do oceny jego starcie z Borysem Mańkowskim (20-8-1), zamykające galę KSW 39 organizowaną na Stadionie Narodowym. Po bardzo wyrównanym starciu sędziowie orzekli, że zwycięstwo należy się Mamedowi, na co wielu kibiców zareagowało gwizdami.

Mamed ocenił m.in. punktowo wspomniany pojedynek. Jego zdaniem kluczowe dla jego losów było obalenie wykonane w trzeciej rundzie. Gdyby wtedy niespełna 40-latek nie przewrócił Mańkowskiego, w jego mniemaniu, walka zakończyłaby się dla niego porażką. Jeśli chcecie zobaczyć, jak z komentarzem radzi sobie Khalidov, to wideo znajdziecie poniżej.

Mamed Khalidov vs Borys Mańkowski – Komentarz Mameda

Walka wieczoru historycznej gali KSW 39: Colosseum. Zobaczcie, jak wyglądało starcie dwóch mistrzów z perspektywy Mamed Khalidov. 📲 Aplikacja KSW już dostępna na iOS i Androidzie.

Opublikowany przez KSW Środa, 22 kwietnia 2020