MMA PLGLORYNie będzie walki z Overeemem? Badr Hari musi wróci do więzienia za pobicie milionera!

Nie będzie walki z Overeemem? Badr Hari musi wróci do więzienia za pobicie milionera!

Pojawia się duży problem przy hitowej trylogii pomiędzy Alistairem Overeemem, a Badrem Harim. Do ich trzeciego starcia ma dojść ósmego października w Holandii podczas GLORY: Collision 4. Zwycięzca niewątpliwie przybliżyłby się mocno do walki z mistrzem Rico Verhoevenem.

Hari

Reprezentant Maroka ostatni pojedynek stoczył w Belgii. Był to natychmiastowy rewanż z Arkadiuszem Wrzoskiem. Gong uratował legendę przed kolejną przegraną przed czasem.

Było wysokie kopnięcie, a teraz kolano z wyskoku. Hari ciężko upadł i wstawał… Wrzosek próbował jeszcze dokończył dzieła zniszczenia. Było widać, że Badr jest bardzo mocno wstrząśnięty. W przerwie na hali pojawiły się starcia kibiców. Była nadzieja, że walka zostanie wznowiona, lecz ze względu na bezpieczeństwo zdecydowano o przerwaniu wydarzenia. Nie pomogło też zachowanie Badra Hari, który podburzał kibiców.

Badr Hari ma znów kłopoty!

Walka Alistaira Overeema z Badrem Harim wydaje się mocno zagrożona. Holenderski sąd najwyższy nakazał legendzie K-1 powrót do więzienia. Wszystko przez sytuacje, do których doszło w 2011 i 2012 roku. Hari został poinformowany, że jego apelacja została odrzucona. Badr ma powrócić do Holandii, gdzie czeka go sześć miesięcy odsiadki.

O wybrykach Badra Hari było głośno i było ich naprawdę sporo. Najgłośniejsza sprawa była przy pobiciu biznesmena Koena Everinka. Doszło do tego w loży VIP – Hari miał zmiażdżyć mu nogę kolejnymi kopnięciami. Warto zaznaczyć, że była to jedna z ośmiu spraw, w którym brała udział legenda kick-boxingu. Jednym z kolejnych poważnych zarzutów jest potrącenie autem przechodnia.

Badr Hari w 2014 roku był skazany na osiemnaście miesięcy więzienia i sześć miesięcy nadzoru. Marokańczyk próbował odwołać się od wyroku. Ostatecznie sąd postanowił zwiększyć karę, bowiem uznał poprzednią za łagodną. Hari został wezwany do powrotu na kolejne sześć miesięcy.

Zobacz także:

UFC 277 – wyniki na żywo! Będziecie oglądać?

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 277, która dziś w nocy odbędzie się Dallas w Teksasie.

Powstaje nowa freakowa organizacja! Popularna aktorka Aleksandra Szwed głosem federacji! Co wy na to?

To nie koniec nowych freakowych organizacji! W ostatnim czasie nie brakuje nowych pomysłów/projektów. Na instagramie poznaliśmy szczegóły. Stars Fight MMA – tak się nazywa nowa organizacja. Głosem federacji będzie Aleksandra Szwed (popularna aktorka). Poznaliśmy też innych bohaterów zbliżającego się eventu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis