MMA PLAkop SzostakNie będzie walki Tańcula vs Szostak w KSW? Akop dementuje informację Szalonego Reportera!

Nie będzie walki Tańcula vs Szostak w KSW? Akop dementuje informację Szalonego Reportera!

Wygląda na to, że Szalony Reporter mijał się z prawdą. Informację podaną przez niego, a dotyczącą potencjalnej walki Tańcula vs Szostak w KSW zdementował sam Akop.

Tańcula vs Szostak w KSW

W środowisku mieszanych sztuk walki zrobiło się gorąco po informacji o rzekomym angażu Tańculi przez KSW. Szalony Reportem w rozmowie z RealNewsPL przekonywał, że jest dogadana walka jego kolegi z Akopem Szostakiem:

“To jest już chyba wiedza powszechna, więc mogę o tym mówić – Arek podpisał już na KSW z Akopem Szostakiem. Po pierwsze, Arek ma w tym momencie kontrakt w FAME na tę galę, która będzie, czyli 27 sierpnia (…) I ma w tym roku na przynajmniej jeszcze jedną walkę o pas kontrakt. Więc już dwie walki, plus Akop Szostak.”

Okazuje się, że te informacje były nieprawdziwe.

Nie będzie walki Tańcula vs Szostak w KSW? Akop dementuje informację Szalonego Reportera!

Informację podaną przez Szalonego Reportera zdementował główny zainteresowany, czyli sam Akop Szostak. W mediach społecznościowych napisał:

“Nie jest to prawda. Nawet lepiej, pisałem wiele razy wam, że mam rozwalony kręgosłup i niestety nie robię żadnej walki. Więc życzę wszystkiego dobrego dla Arkadiusza Tańculi, a MMA.PL mogło napisać i spytać. Przecież to żadna tajemnica.” – napisał Szostak na Instastories.

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 2: Marcin Wrzosek zastąpi Reda i zmierzy się z ogromnym Kaluskim! Co wy na to?

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Parę dni temu informowaliśmy was, że Ernest Ivanda wylądował w szpitalu. ”Red” usłyszał diagnozę – udar niedokrwienny mózgu. Tym samym jego start i walka z Piotrem Kaluskim nie jest możliwa. Nowym przeciwnikiem ”Ochroniarz Oszusta z Tindera” został… Marcin Wrzosek! Trzeba przyznać, że jest to prawdziwy freak fight.

PRIME 2: Doszło do pierwszego face to face Bombardiera ze Stiflerem! Tu jest wielka różnica! Widzieliście?

To będzie prawdziwy freak fight! W tak zwanym co-main evencie zobaczymy starcie Damiana Zduńczyka z Serigne Ousmane Dią. ”Stifler” postanowił, że dziewiątego lipca stanie przed kolejnym dużym wyzwaniem. Warto wspomnieć, że w tym pojedynku będzie ogromna różnica kilogramów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis