MMA PLArtur SzpilkaNie będzie walki Różański vs Szpilka? Promotor twierdzi, że “Szpila” zmienia zdanie co trzy minuty

Nie będzie walki Różański vs Szpilka? Promotor twierdzi, że “Szpila” zmienia zdanie co trzy minuty

Foto: Facebook/ Artur Szpilka

Wygląda na to, że nie będzie walki Różański vs Szpilka. Polski boks czekał na to starcie, ale najprawdopodobniej się go nie doczeka. Wszystko przez rzekome trudne negocjacje ze “Szpilą”.

Kulisy negocjacji na temat potencjalnej walki między Łukaszem Różańskim a Arturem Szpilką zdradził promotor bokserski Andrzej Wasilewski. W rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl przyznał, że ze “Szpilą” ciężko się w tej materii negocjuje.

Nie będzie walki Różański vs Szpilka? Promotor twierdzi, że “Szpila” zmienia zdanie co trzy minuty

Do starcia pięściarzy w wadze ciężkiej miało dojść w pierwszej połowie roku 2021. Okazuje się jednak, że już poszukiwane są inne opcje dla Różańskiego.

Oto, co w tej sprawie zdradził Andrzej Wasilewski:

“Negocjacji za bardzo nie ma, ponieważ Artur wyznaczył sobie jakiś tam punkt, i że tak powiem nie podejmuje rozmów. Czas leci, więc krótko mówiąc zaczęliśmy rozważać inne warianty. 

Punkt dotyczy wysokości wynagrodzenia. Artur ma do tego oczywiście prawo, natomiast to, że człowiek sobie coś tam postanowi czy wymyśli, to nie znaczy, że to się wydarzy. Raz – kwestia wysokości, dwa – stawiania sprawy. Jeżeli się z kimś rozmawia, to się negocjuje. Mieliśmy spotkanie na którym nasz przyjaciel, zamożny, poważny biznesmen, właściciel Stali Rzeszów zobaczył jak się z Arturem rozmawia i był zdziwiony. Jest człowiekiem spokojnym, w sporcie żyje wiele lat i wiele kwestii go nie dziwi, natomiast nie jest nauczony w ten sposób rozmawiać. Negocjacje polegają na negocjowaniu a nie zmienianiu zdania co trzy minuty. Obie strony muszą chcieć dojść do porozumienia.”

Łukasz Różański także odniósł się do rzekomego fiaska na temat negocjacji kontraktowych ze Szpilką. Na twitterze zapowiedział walkę w marcu tego roku i nieważne z jakim rywalem:

“Wracam na ring pod koniec marca jeżeli nie @szpilka_artur to ktoś inny! Nie mogę się doczekać.”

Zobacz także:

Najlepsze walki UFC w 2020 roku: Jędrzejczyk i Gamrot wyróżnieni! [WIDEO]

Świetna wiadomość! Poznaliśmy listę najlepszych walk UFC w 2020 roku, a wyróżnione zostało starcie Joanny Jędrzejczyk (16-4) oraz debiut Mateusza Gamrota (17-1).

Akop Szostak coraz bliżej powrotu! Czekacie?

Akop Szostak poinformował o dwóch świetnych propozycjach. Co wybierze? Może to być nawet starcie na gołe pięści!