MMA PLUFCNie będzie walki Rodrigueza z Magomedsharipovem! Znowu kontuzja!

Nie będzie walki Rodrigueza z Magomedsharipovem! Znowu kontuzja!

Foto: UFC.com
Foto: UFC.com

Niestety, nie będzie walki Yaira Rodrigueza z Zabitem Magomedsharipovem! Głośny pojedynek w wadze piórkowej miał odbyć się już w sierpniu, ale kibice ponownie będą musieli obejść się smakiem.

Rodriguez i Magomedsharipov są zestawiani już od dawna. Ostatecznie mieli skrzyżować rękawice w walce wieczoru gali UFC zaplanowanej na dzień 29 sierpnia. Jednak na przeszkodzie stanęła kontuzja.

Nie będzie walki Rodrigueza z Magomedsharipovem! Znowu kontuzja!

Kontuzję Meksykanina potwierdził w ostatnim programie Dana White’s Contender Series, sam prezes UFC:

“Tak, miał poważne zwichnięcie kostki i złamanie, wiec Yair wypadł z tej walki.”

Pojedynek ten najprawdopodobniej zostanie ponownie przełożony na inny termin.

Zarówno Rodriguez jak i Magomedsharipov mają w swoim rekordzie efektowne skalpy. Meksykanin pokonywał m.in. Jeremyego Stephensa, Koreańskiego Zombie czy BJ Penna, natomiast Magomedsharipov ma na koncie wygrane z Calvinem Kattarem, Jeremym Stephensem czy Brandonem Davisem.

W karcie walk gali zaplanowanej na dzień 28 sierpnia na ten moment znajdują się walki: Anthony Smith vs. Aleksandar Rakic i Geoff Neal vs. Neil Magny.

Zobacz także:

Wczoraj Conor McGregor zarabia krocie na whiskey! Ile warte jest Proper No. Twelve?

Conor McGregor zarabia krocie na whiskey! Według Independet.ie firma Eire Born Spirits, która jest założycielem i promotorem whiskey sygnowanej nazwiskiem irlandzkiej gwiazdy mieszanych sztuk walki Proper No. Twelve jest warta ogromne pieniądze!

KAndrei Arlovski poznał kolejnego rywala. Z kim zmierzy się w UFC?

Były mistrz wagi ciężkiej Andrel Arlovski poznał kolejnego rywala. Z kim Białorusin zmierzy się w kolejnej walce w oktagonie UFC?

Marcin Tybura poznał kolejnego rywala w UFC! Uznane nazwisko

Ciekawe dla polskich fanów zestawienie w kategorii ciężkiej jest szykowane na 10 października tego roku. W oktagonie mają się zmierzyć wtedy bowiem Marcin Tybura (19-6) i Ben Rothwell (38-12).