MMA PLDustin PoirierNie będzie walki Nate Diaz vs Dustin Poirier! Zawodnicy zabierają głos w sprawie!

Nie będzie walki Nate Diaz vs Dustin Poirier! Zawodnicy zabierają głos w sprawie!

Wygląda na to, że nie będzie walki Nate Diaz vs Dustin Poirier, którą bardzo chcą obejrzeć fani, a do niedawna chcieli jej też sami zawodnicy. Mamy komentarz obu zawodników w tej sprawie.

Nate Diaz vs Dustin Poirier

Organizacja UFC planowała zestawić Dustina Poiriera z Natem Diazem już na jednej z najbliższych numerowanych gal. Mówiło się nawet o dacie styczniowej lub lutowej. Jednak na razie plany na to zestawienie trzeba odłożyć na półkę.

Nie będzie walki Nate Diaz vs Dustin Poirier! Zawodnicy zabierają głos w sprawie!

Najpierw “Diament” odniósł się do sprawy tego zestawienia, kiedy we wtorek pojawił się w podcaście Teddy’ego Atlasa i wyznał:

“To trudna sprawa. Coś, czego nie chciałbym robić to walczyć w tak krótkim czasie od ostatniego starcia z Charlesem Oliveirą, ale zobaczymy co się wydarzy. Nie chcę za dużo mówić, bo nie wiem co się stanie. Żadna umowa nie została jeszcze podpisana, ale jeśli taka się pojawi, to podpiszę ją. Teraz czekamy na niego, czyli Nate’a Diaza.”

Dzisiaj w nocy do sprawy odniósł się także sam Nate Diaz. Stocktończyk zamieścił na Twitterze poniższy wpis:

“Rozmawiałem właśnie z UFC. Powiedziałem, że nie mam problemu walczyć z Dustinem. Chcę tej walki jak najszybciej, ale UFC powiedziało, że Dustin jest do bani. Sorry Dustin, ale jesteś do niczego! Mam nadzieję, że dostanę walkę najszybciej jak to możliwe. Zróbmy ją! PS: Oliveira też jest do bani!”

Zobacz także:

Walka wieczoru High League 2 zagrożona? PaszaBiceps zmaga się z chorobą i pyta czy to czas zgłosić się o pomoc!

Czy walka wieczoru najbliższej gali High League 2 jest zagrożona? Niepokojący wpis w mediach społecznościowych zamieścił jeden z jej uczestników – PashaBiceps.

Francis Ngannou chce boksować! Fury, Wilder – jeden pies, chcę sprawdzić się na ich poziomie!

Pełnoprawny mistrz wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou chce boksować! Kameruńczyk z francuskim paszportem udzielił portalowi TMZ wywiadu, w którym zapewnił, że oprócz walk w MMA, chce także toczyć pojedynki pięściarskie.

Gamrot otwarty na starcie z Fizievem: Ma naprawdę wyjątkową stójkę!

Wyśmienicie spisujący się w organizacji Dany White’a Mateusz Gamrot wypowiedział się, co myśli o domniemanym pojedynku z Rafaelem Fizievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis