MMA PLAnthony JoshuaNie będzie walki Fury vs Joshua? Deontay Wilder wygrał w sądzie sprawę o trzecie starcie z mistrzem federacji WBC

Nie będzie walki Fury vs Joshua? Deontay Wilder wygrał w sądzie sprawę o trzecie starcie z mistrzem federacji WBC

Może dojść do absurdalnej sytuacji, w której nie będzie długo wyczekiwanej walki Fury vs Joshua w wadze ciężkiej! We wszystko wmieszał się bowiem Deontay Wilder, któremu przyznano zasadność otrzymania trzeciej walki z mistrzem federacji WBC!

Fury vs Joshua

Tyson Fury i Deontay Wilder mają za sobą dwie stoczone walki. Po pierwszym pojedynku, który zakończył się remisem, obie strony podpisały kontrakt na kolejne dwie walki ze sobą. Odbyła się tylko jedna, w której to Fury wygrał przez TKO, a na przeszkodzie stoczenia kolejnej walki stanęła ogólnoświatowa pandemia.

Nie będzie walki Fury vs Joshua? Deontay Wilder wygrał w sądzie sprawę o trzecie starcie z mistrzem federacji WBC

Jak donosi dziennikarz portalu talkSPORT Michael Benson, Deontay Wilder wygrał w sądzie arbitrażowym sprawę o trzecią walkę z Tysonem Furym, która według wyroku sądu powinna odbyć się do 15 września.

Oznacza to tyle, że ogłoszona walka Tysona Fury’ego z Anthonym Joshuą może się nie odbyć! Dwóch aktualnie najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej ma zmierzyć się 14 sierpnia w Arabii Saudyjskiej. Stawką tego pojedynku mają być pasy mistrzowskie wagi ciężkiej federacji: WBC, WBA, WBO, IBF i IBO.

Zobacz także:

Don Kasjo zapewnia po FAME MMA 10: Znikam, jak nie zmienią werdyktu!

Kasjusz Życiński w piątym pojedynku w FAME MMA doznał pierwszej przegranej. ”Don Kasjo” musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jeśli nie zmienią werdyktu to zniknie najprawdopodobniej z internetu.

Paweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Paweł Jóźwiak chce walki Dominika Zadory z Jackiem i Mateuszem Murańskimi! Mistrz FEN miałby zmierzyć się z dwoma przeciwnikami na raz!

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać!

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis