MMA PLBoksNie będzie rewanżu Szpilka-Radczenko? Promotor przestaje mieć ”ochotę” na te zestawienie!

Nie będzie rewanżu Szpilka-Radczenko? Promotor przestaje mieć ”ochotę” na te zestawienie!

Niewykluczone, że jednak nie dojdzie do natychmiastowego rewanżu pomiędzy Arturem Szpilką (24-4, 16 KO/TKO), a Sergey’em Radczenką (7-6, 2 KO/TKO). Andrzej Wasilewski promotor naszego reprezentanta przestaje mieć chęci na zorganizowanie tego starcia.

Artura Szpilki poczynił zmiany i postanowił po latach wrócić do wagi cruiser. Pierwsza i ostatnia walka nastąpiła w marcu, gdy miał potworne problemy w starciu z Sergey’em Radczenko, który tylko po wypłaty nie przyjeżdża do naszego kraju.

Ukrainiec miał na deskach ”Szpilę”, ale ostatecznie o wyniku decydowali sędziowie. Nie byli oni zgodni wskazując zwycięstwo Artura Szpilki. Po tym pojedynku popularny ”Szpila” przeszedł operację i deklarował natychmiastowy rewanż z Ukraińcem. Miało dojść do niego pod koniec tego roku, a dodatkowo byłby to ostatni pojedynek pod skrzydłami promotora Andrzeja Wasilewskiego.

Andrzej Wasilewski zniesmaczony po rozmowach z Radczenką?!

Artur Szpilka ma ostatnio problemy z urazami. Była operacja, a ostatnio następny kontuzja po treningu z Janem Błachowiczem czołowym półciężkim w UFC. ”Szpila” liczy/liczył, że pod koniec tego roku dojdzie do jego rewanżowego starcia za ostatnią słabą postawę w Łomży.

Andrzej Wasilewski nie jest już tak przekonany co do zorganizowania drugiego starcia. Dodać również trzeba, że byłaby to ostatnia walka ”Szpili” pod skrzydłami promotora. Wasilewski jest zniesmaczonym decyzją Ukraińca, który zdecydował się na pokazową walkę z Mateuszem Masternakiem. Wspomniał o tym w rozmowie z Super Expressem.

Widać jak na dłoni, że Radczenko za wszelką cenę walczy o walkę ze Szpilką. Niech sobie gada i krzyczy co chce, ja już przestaję mieć ochotę na ten rewanż (..) Ostatnio głównie przegrywa, a zachowuje się, jakby był wielkim mistrzem i próbuje dyktować warunki. Mam wrażenie, że za bardzo uwierzył w głosy kibiców w internecie. Skoro tak bardzo chce walki ze Szpilką o poważniejsze pieniądze to po co brał pokazowy sparing z Masternakiem? 

Dodajmy, że Sergey Radczenko po wspomnianej walce z Arturem Szpilką stoczył już następny pojedynek. Ostatecznie walka została uznana jako pokazowa. Mateusz Masternak bez problemów i w świetnym stylu po całym dystansie zdominował Radczenkę. Masternak po walce przyznał, że Sergey Radczenko jeśli chodzi o styl dla wielu może być niewygodny.

Zobacz także:

Wiemy dlaczego Marcin Tybura ma nowego rywala. Czy był to przypadek bezobjawowy?

Wiemy, że Alexander Romanov wypadł z walki z naszym reprezentantem z powodu koronawirusa. Mołdawianin i jego Trener jest zarażony

Grubo! Byliście mocno rozczarowani, że ”Kulturysta” nie wróci do klatki?

Dla Rafała M. grozi 15 lat więzienia. Gang byłego zawodnika MMA stanie przed sądem