MMA PLOknińskiNie będzie rewanżu Naruszczki! Polak ostro do Czecha: Zgwałciłbym Cię teraz w każdej płaszczyźnie! [WIDEO]

Nie będzie rewanżu Naruszczki! Polak ostro do Czecha: Zgwałciłbym Cię teraz w każdej płaszczyźnie! [WIDEO]

Marcin Naruszczka (22-11-1) w najbliższym pojedynku miał stanąć przed natychmiastowym rewanżem z Davidem Hosekiem (6-2-1). Wygląda na to, że Czech postanowił się wycofać. Podopieczny Mirosława Oknińskiego jest zdenerwowany całą sytuacją.

Naruszczka

Do ich pierwszego starcia doszło pod koniec września podczas Oktagon 28 w Pradze. Naruszczka przegrał w drugiej rundzie przed czasem. Warto jednak zaznaczyć, że przerwanie sędziego było mocno przedwczesne. Naruszczka stoczył już trzy walki u naszych sąsiadów.

Wspomniany pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Naruszczka: Pierdnęła twoja dupa, zesrałeś się?

Marcin Naruszczka (22-11-1) za pomocą mediów społecznościowych postanowił wysłać mocny apel do swojego potencjalnego rywala Davida Hoska (6-2-1). Wygląda na to, że w najbliższym czasie nie dojdzie do ich rewanżu. Naruszczka tą sytuacją jest mocno poirytowany.

Halo czy wszyscy mnie słyszą? A w szczególności Ty El Cipo Hosku, który ku**a miałeś dać mi rewanż za to jak mnie sędziowie oszukali. Jak mnie w bark trafiłeś, i przerwali walkę. I co? Pierdnęła twoja dupa, zesrałeś się? Obsrańcu! Daj spokój człowieku kim Ty jesteś, zgwałciłbym Cię teraz w każdej płaszczyźnie zasrańcu. Obsrana dupo, pół mężczyzno, człowieku o pustych jajach. Buuu bój się i wstydź zasrana psiocho, i tyle w temacie do Ciebie.       

Wstyd i Wielki wstyd Panie Ondrej NovotnyOktagon Miał być rewanż z Hoskiem i nikt nam nie powiedziała że odwołany

Posted by Mirek Okniński on Wednesday, November 3, 2021

Zobacz także:

Mateusz Gamrot ceniony w UFC! Były podwójny mistrz KSW rezerwowym w walce ścisłej czołówki?

To byłoby mega pozytywne zaskoczenie. Według Macieja Turskiego nasz reprezentant Mateusz Gamrot (19-1) miał być zawodnikiem rezerwowym w starciu na szczycie wagi lekkiej. Mowa o sobotnim pojedynku na gali UFC 268.

Gwiazdor walk na gołe pięści mocno pobił partnerkę! Policja poprosiła go o autograf! Widzieliście?

Skandal w Rosji! Artur Kalinskij to aktualnie bardzo popularna postać. Gwiazdor walk na gołe pięści pobił swoją partnerkę. Absurdalne jest również zachowanie policji, która na miejscu poprosiła o zdjęcie z bokserem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis