Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWNie będzie freaków na KSW Colosseum 2! Martin Lewandowski: Nic się nie zmieniło!

Nie będzie freaków na KSW Colosseum 2! Martin Lewandowski: Nic się nie zmieniło!

Martin Lewandowski rozwiewa wątpliwości na kanale ”Klatka po klatce”. Jeden z właścicieli KSW w rozmowie z Arturem Mazurem został zapytany o potencjalne freakowe zestawienia na gali hitowej gali KSW Colosseum 2. Lewandowski zapewnia, że nie ma takiej potrzeby!

Lewandowski

Wydawało się, że jednym z najbardziej możliwych freaków na gali w czerwcu jest ogromny Martyn Ford. Lewandowski zdradził, że Anglik ma aktualnie inne priorytety.

Był jeden temat, to był Martyn Ford, stara historia. W grudniu 2019 roku podpisałem z nim kontrakt, trzy miesiące później covid. Później on chciał tylko w Anglii, duża hala. Teraz się zdarza, nie w Anglii, ale okazuje się, że ma zdjęcia filmowe (…) Na tę chwilę jakbyś wpadł do nas, to byś zobaczył, że nie ma tego zestawienia nawet w pomysłach. Już po prostu nam się gdzieś drogi rozjechały.

Lewandowski odpowiada!

Freak fight trzeciego czerwca na hitowej gali KSW Colosseum 2? Martin Lewandowski odpowiada w programie ”Klatka po klatce”.

Nie, nic się nie zmieniło. Nic się nie zmieniło od 2004 roku. Jesteśmy federacją sportową, która raz na jakiś czas przypomina się innym grono kibicom. Jakąś historię pisaliśmy, wprowadziliśmy MMA na salony, jako pierwsi organizowaliśmy walki freakowe, ale proporcje są tutaj ważne. Na tę chwilę nie mamy żadnego freakowego zestawienia.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Norman Parke zgłasza gotowość do starcia z Don Diego! Dobry pomysł?

Norman Parke chce znów zawalczyć na gali freak fight w Polsce. Tym razem na swój cel obrał sobie znanego kickboxera – Mateusza “Don Diego” Kubiszyna.

Mirosław Okniński mocno o Labrydze: Sztucznie pompowany balon! Widzieliście?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych w mocnym stylu wypowiedział się o Denisie Labrydze, który ma za sobą udany i efektowny debiut w mieszanych sztukach walki. Uznany trener jest przekonany, że jego syn pokonałby Labrygę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis