MMA PLUFCNick Diaz wraca do UFC? Menadżer zawodnika: Na 99,99 procent tak!

Nick Diaz wraca do UFC? Menadżer zawodnika: Na 99,99 procent tak!

Foto: Twitter/ Nick Diaz

Nick Diaz wraca do UFC! Przynajmniej jest to prawie pewne według słów jego menadżera. Starszy ze słynnych braci w światowym MMA od kilku miesięcy jest w poważnym treningu i powrót do oktagonu jest bardzo realny.

Amerykanin nie walczył od prawie sześciu lat. Jego ostatnim starciem była konfrontacja z Andersonem Silvą, która zakończyła się porażką decyzją sędziów, a potem zmianą werdyktu na no-contest z powodu wpadki dopingowej obu (!) zawodników.

Czy po latach doczekamy się powrotu pretendenta do tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej UFC?

Nick Diaz wraca do UFC? Menadżer zawodnika: Na 99,99 procent tak!

Menadżer zawodnika, Kevin Mubenga przyznał, że jego Klient jest w pełnym treningu i od powrotu do oktagonu UFC dzieli go naprawdę niewiele:

“Nick Diaz jest w treningu. Trenuje od czterech miesięcy, teraz jesteśmy w grudniu tak? To co, może trenuje już pięć miesięcy. W zeszłym miesiącu zrobił sobie małą przerwę, żeby się nie przetrenować, ale w grudniu będzie to nadrabiał. Mamy nadzieję, że po nowym roku podpiszemy jakiś kontrakt. Jeśli będą odpowiednie pieniądze i przeciwnik, to będziemy pchać tę sprawę do przodu.

Na 99,99 procent Nick wróci w 2021 roku. Musimy po prostu dopiąć wszelkie szczegóły z organizacją. Ludzie chcą go zobaczyć. Trenuje od kilku miesięcy. Dobrze było zobaczyć go w sztosie treningowym. Jesteśmy na dobrej drodze, by wrócić do walki.”

To z kim widzielibyście Nicka Diaza wracającego do oktagonu UFC?

Zobacz także:

Don Kasjo wyzwany przez legendę sportów walki! Takie nazwisko na FAME MMA?

Don Kasjo wyzwany przez legendę sportów walki! Gwiazdor organizacji FAME MMA może stanąć w klatce poznańskiej organizacji na przeciwko prawdziwej legendy boksu i kickboxingu!

Listopad rekordowym miesiącem dla MMA.PL! Dziękujemy za zaufanie!

Listopad okazał się rekordowym miesiącem dla MMA.PL! I to zarówno dla samego portalu, jak i dla kanału na YouTube – MMAPLTV!