MMA PLFrancis NgannouNgannou vs Jones? Trener “Bonesa” zdradził za jakie pieniądze Amerykanin powinien wejść do oktagonu do takiej walki!

Ngannou vs Jones? Trener “Bonesa” zdradził za jakie pieniądze Amerykanin powinien wejść do oktagonu do takiej walki!

Foto: Twitter/ Jon Jones

Czy dojdzie do mocno komentowanej w środowisku potencjalnej walki Francis Ngannou vs Jon Jones? Kameruńczyk właśnie zdobył tytuł mistrzowski królewskiej dywizji wagowej nokautując w rewanżu Stipe Miocica, a Jon Jones czeka na ogłoszenie swojego debiutu w wadze ciężkiej.

Wydawałoby się, że nie ma lepszego momentu na zorganizowanie takiej walki, ale najpierw muszą zgodzić się wszystkie strony: Ngannou, Jones i UFC.

A “Bones” za walkę z “Predatorem” chce specjalnej oferty dotyczącej wynagrodzenia.

Ngannou vs Jones? Trener “Bonesa” zdradził za jakie pieniądze Amerykanin powinien wejść do oktagonu do takiej walki!

Jeden z trenerów Jona Jonesa – Mike Winkeljohn gościł w jednym z ostatnich odcinków podcastu Submission Radio, gdzie opowiedział o swoim punkcie widzenia na to starcie oraz zdradził, za jaką kwotę Jon Jones powinien wejść do oktagonu z Francisem Ngannou:

“Popatrzcie na wielkie walki. Uważam, że starcie Ngannou z Jonesem może być równie duże jak niektóre walki Mayweathera Juniora. A ile pieniędzy zarabiał Mayweather? Sto milionów? Nie wiem. Wy wiecie tego typu rzeczy. Ale Mayweather był sam dla siebie promotorem, tutaj Jones musi podzielić się z UFC.

Nie rozumiem dlaczego niby Jones nie miałby chceć za tę walkę 50 milionów dolarów? UFC rozbije bank i będzie miało takie pieniądze. UFC potrzebuje teraz supergwiazdy, takiej jak Jon Jones. McGregor był taką gwiazdą, ale już dawno nią nie jest. Dana White jest najlepszy na świecie w swojej dziedzinie i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Ale Jon Jones też jest najlepszy w swojej dziedzinie i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.”

Zobacz także:

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Widzieliście dlaczego odmówił?

Daniel Rutkowski (12-2) już dziewiątego kwietnia stoczy swój następny bokserski pojedynek.Zapaśnik zdradził, że już w tym momencie dostał propozycję z największej organizacji na świecie. ”Rutek” postanowił odmówić!

Będzie trzecia walka McGregor vs. Poirier. To już pewne! Jak obstawiacie?

Do trzeciego pojedynku między Iralndczykiem i Amerykaninem dojdzie w lipcu. Informację potwierdził sam “The Notorious”.

Kacper Koziorzębski vs. Ion Surdu ostatnią walką w rozpisce KSW 60

W ostatnim starciu dodanym do karty walk gali KSW 60 Kacper Koziorzębski (7-3, 4 KO) zmierzy się z Ionem Surdu (10-3, 7 KO, 1 Sub). Pojedynek, do którego dojdzie 24 kwietnia, odbędzie się w umownym limicie 80 kilogramów.

Demian Maia vs Belal Muhammad na UFC 263

Pojedynek w wadze półśredniej Demian Maia vs Belal Muhammad znalazł się w rozpisce gali UFC 263, która odbędzie się 12 czerwca.