MMA PLBoksNauczycielka matematyki nie zdobyła mistrzostwa świata w boksie, ale dała ringową wojnę!

Nauczycielka matematyki nie zdobyła mistrzostwa świata w boksie, ale dała ringową wojnę!

Ebanie Bridges (5-1, 2 KO) nie spełniła marzenia! Australijka zawiesiła sobie wysoko poprzeczkę. 34-latka w Londynie stanęła przed szansą zostania mistrzynią świata federacji WBA. Przypomnijmy, że Bridges to nauczycielka matematyki w liceum.

Bridges to również była kulturystka. Warto zaznaczyć, że Australijka zapewnia show już podczas ceremonii ważenia. Na walkach było różnie chociaż ten ostatni występ w Londynie zrobił wrażenie na kibicach.

Bridges nie została mistrzynią świata!

Ebanie Bridges (5-1, 2 KO) nie zdobyła pasa WBA w wadze koguciej kobiet, ale dała ringową wojnę! Australijka po pełnym dystansie przegrała jednogłośną decyzją sędziów z Shannon Courtenay (7-1, 3 KO). Bridges przy tym pojedynku doznała kontuzji oka, która zaczęła przeszkadzać już w początkowych rundach.

Bridges po walce w mediach społecznościowych postanowiła przeprosić wszystkich kibiców.

Przepraszam, że nie wygrałam, jednak mam nadzieję, że pokazałyśmy dobry boks kobiet, potrafimy twardo walczyć. 10 rund prawdziwej wojny, w ostatnich 2 rundach niczego nie widziałam. Myśleliśmy, że karty punktowe będą bliższe. Pierwsza walka w Wielkiej Brytanii, szósta w karierze i już o mistrzostwo świata i tylko 4 tygodnie na przygotowanie. Wrócę!

Skróty z tego starcia zobaczycie poniżej.

Zobacz także:

UFC: Mateusz Gamrot wskazał z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce! Dobry pomysł?

Mateusz Gamrot (18-1) ma za sobą pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. ”Gamer” wrócił w wielkim stylu po pierwszej zawodowej przegranej. 30-latek wskazał z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce.

Nalot policji na klub sportów walki w Warszawie! Zawodnicy zaczęli trenować przed wejściem! Widzieliście?

Ostatni czas jest bez wątpienia ciężką próbą dla wielu obywateli naszego kraju. Wszystko związane jest z pandemią koronawirusa, który nie ustępuje na sile. Przedłużające się ograniczenia pandemiczne dotyczą także sportu, z czym nie może się pogodzić wielu sportowców, czy właścicieli klubów.