MMA PLBoksNauczycielka matematyki gotowa na dzisiejszą walkę… o mistrzostwo świata w boksie! [WIDEO]

Nauczycielka matematyki gotowa na dzisiejszą walkę… o mistrzostwo świata w boksie! [WIDEO]

Ebanie Bridges (5-0, 2 KO) gotowa na dzisiejszą wojnę! Nauczycielka matematyki w Londynie stanie  przed szansą zostania mistrzynią świata federacji WBA.

Bridges

Piękna Ebanie Bridges pierwszy zawodowy pojedynek stoczyła w lutym 2019 roku. 34-latka dwa starcia zakończyła efektownie przed czasem. Bridges swój największy łup zdobyła w poprzednim roku. Była to pierwsza walka poza granicami kraju. Bridges w Stanach Zjednoczonych pewnie wypunktowała Crystal Hoy.

Nauczycielka matematyki stanie przed wielką szansą!

Ebanie Bridges (5-0, 2 KO) już dziś w Londynie stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzyni świata federacji WBA. Reprezentantka Australii zmierzy się z zawodniczką publiczności Shannon Courtnenay (6-1, 3 KO).

Warto zaznaczyć, że Bridges to była kulturystka. Australijka robi show już podczas ważenia. O czym mowa – zobaczcie w wideo poniżej.

🖤🖤🖤

Posted by Ebanie “Blonde Bomber “ Bridges – Boxer on Friday, April 9, 2021

W walce wieczoru w wadze półśredniej niepokonany Conor Benn (17-0, 11 KO) zmierzy się z Samuelem Vargasem (31-6-2, 14 KO).

Zobacz także:

Jest wywiad z Syntolem! Oglądaliście?

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Udało nam się porozmawiać z ”Syntolem”, który ma największe bicepsy w Polsce! Szymon zdradził co w przeszłości trenował i czy mieszane sztuki walki są jego nowym celem, a może tylko jednorazową ”wycieczką”?

KSW: Juras zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem?

Łukasz Jurkowski (17-11) w mediach społecznościowych zapowiedział powrót do klatki. Dla popularnego ”Jurasa” będzie to najprawdopodobniej ostatnia walka w zawodowej karierze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis