MMA PLArchiwumNate DiazNate Diaz zgodził się na wielką walkę! Prosi UFC o kontrakt na nią!

Nate Diaz zgodził się na wielką walkę! Prosi UFC o kontrakt na nią!

Jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie – Nate Diaz zgodził się na wielką walkę! Wielką nie tylko pod względem medialnym, ale również – a może przede wszystkim! – sportowym!

Nate Diaz

Diaz widzi swojego rywala w zawodniku, który efektownie zaprezentował się kibicom na minionej gali UFC 274 w Phoenix.

Nate Diaz zgodził się na wielką walkę!

Zaczęło się od tego, że Nate Diaz opublikował na twitterze datę swojego powrotu do oktagonu. Do niego miałoby dojść 30 lipca, a walka miałaby odbyć się w wadze półśredniej.

Chęć do takiej rywalizacji wyraził od razu… Michael Chandler, który w miniony weekend znokautował w drugiej rundzie Tony’ego Fergusona.

Nate Diaz zgodził się na takie zestawienie:

“UFC zostawiło mnie na lodzie na rok, ale teraz chandlersy są gotowe do walki. Wyślijcie mi kontrakt, to ten czas!” – napisał na twitterze Diaz.

Diaz ostatni raz w oktagonie walczył w czerwcu 2021 roku na gali UFC 263. Amerykanin przegrał decyzją sędziów z Leonem Edwardsem. Wcześniej przegrał natomiast z Jorge Masvidalem na gali UFC 244.

Zobacz także:

FAME MMA 14: Mateusz Murański prezentuje szybkość przed walką z Alanem Kwiecińskim! [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiło się nagranie Mateusza Murańskiego, który zaprezentował szybkość przed nadchodzącym starciem. Już w sobotę w Tauron Arenie dojdzie do jego walki z Alanem Kwiecińskim. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA.

FAME MMA 14: Jest nagranie zza kulis! Piotr Szeliga nie wytrzymał i ruszył w stronę Parke! Co wy na to?

W sieci pojawiło się nagranie zza kulis. Piotr Szeliga podczas drugiej konferencji FAME MMA 14 wspominał, że doszło do jego następnej mocniejszej sprzeczki z Normanem Parke. Teraz wiemy jak to wyglądało! Do ich wyczekiwanego starcia dojdzie już w najbliższą sobotę w Tauron Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis