MMA PLNate DiazNate Diaz wybrał kolejnego rywala! To nie McGregor, nie Masvidal, też nie Poirier!

Nate Diaz wybrał kolejnego rywala! To nie McGregor, nie Masvidal, też nie Poirier!

Jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie – Nate Diaz wybrał kolejnego rywala! W mediach społecznościowych zaakceptował on wyzwanie rzucone przez pewnego Brazylijczyka.

Nate Diaz jest aktywny i popularny na Twitterze, gdzie publicznie przyjął wyzwanie rzucone przez Vicente Luque.

Nate Diaz wybrał kolejnego rywala! To nie McGregor, nie Masvidal, też nie Poirier!

Podczas gdy fani zastanawiali się czy Nate Diaz zostanie zestawiony w kolejnej walce z Conorem McGregorem, Jorge Masvidalem czy z Dustinem Poirierem, to Amerykanin wybrał zaskakującego rywala.

Diaz opublikował na Twitterze wideo z wyzwaniem jakie po UFC 265 i zwycięstwie nad Michaelem Chiesą rzucił mu Luque. Amerykanin krótko skwitował: “Więc róbmy walkę!”

Temat od razu podchwycił Vicente Luque, który nawoływał do szefostwa UFC o zorganizowanie tej walki, która jest gwarancją oktagonowej wojny:

“To może być walka roku w UFC! Dana White, Sean Shelby, Ali Abdelaziz, zróbcie to! Kiedy prawdziwi zawodnicy przekraczają próg oktagonu, to fani wiedzą, że szykuje się wojna!”

Zobacz także:

Materla po zwycięstwie na EFM SHOW 2: Jestem bardzo samokrytyczny co do tego pojedynku! [WIDEO]

W ubiegłą sobotę w Sofii miała miejsce gala EFM Show 2. W walce wieczoru Michał Materla pokonał Moise Rimbona przez jednogłośną decyzje sędziów. Tym samym zrewanżował się francuzowi za walkę sprzed 15 lat.

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Łukasz Jurkowski reaguje na pierwsze zwycięstwo transpłciowej ”zawodniczki”: Pi**dolony żart!

Łukasz Jurkowski (17-12) postanowił zareagować na twitterze! Mowa o Alana McLaughlin – została ona drugą transpłciową kobietą, która zadebiutowała w MMA. ”Juras” nie jest fanem takiego rozwiązania i zapewnia, że kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii.