MMA PLNate DiazNate Diaz wraca! Amerykanin potwierdził datę powrotu do oktagonu!

Nate Diaz wraca! Amerykanin potwierdził datę powrotu do oktagonu!

Gwiazda wagi półśredniej UFC Nate Diaz wraca do oktagonu! Amerykanin, na którego powrót czeka liczna grupa fanów opublikował w mediach społecznościowych wpis potwierdzający datę swojej kolejnej walki!

“Obrona w grudniu” – mówi wpis zamieszczony przez Diaza na Instagramie:

Nate Diaz wraca! Amerykanin potwierdził datę powrotu do oktagonu!

Mówi się, że jednym z najpoważniejszych kandydatów na rywala dla Diaza jest ostatni pogromca Conora McGregora – Dustin Poirier.

“Diament” jednak najprawdopodobniej skupi się na walce o pełnoprawne mistrzostwo wagi lekkiej, w której to ma zmierzyć się z aktualnym czempionem Charlesem Oliveirą.

Innym kandydatem na walkę z młodszym z braci Diaz jest np. Jorge Masvidal, z którym Stocktończyk walczył w listopadzie 2019 roku, ale przegrał starcie przez TKO po trzeciej rundzie (lekarze nie dopuścili go do kontynuowania pojedynku).

A Wy kogo typujecie na rywala dla Diaza?

Zobacz także:

Misha Cirkunov vs. Krzysztof Jotko na październikowej gali UFC

Krzysztof Jotko (22-5) powróci do oktagonu na gali, która odbędzie się 2 października. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w kategorii średniej Misha Cirkunov (15-6).

Boxdel o Jóźwiaku: Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi!

Michał Baron po pierwszej konferencji prasowej FAME MMA 11 postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o właścicielu Fight Exclusive Night. Przypomnijmy, że Paweł Jóźwiak pojawił się na ostatniej dziesiątej edycji freakowej organizacji.

Don Kasjo wskazał faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11!

Kasjusz Życiński wskazał swojego faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbędzie się już drugiego października. Będzie to drugie starcie Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.