MMA PLJake PaulNate Diaz sprzedał stockton slapa za kulisami gali bokserskiej z walką Jake Paul vs Anderson Silva [WIDEO]

Nate Diaz sprzedał stockton slapa za kulisami gali bokserskiej z walką Jake Paul vs Anderson Silva [WIDEO]

Tam gdzie Nate Diaz, tam zawsze może dojść do niespodziewanych sytuacji. Taka miała miejsce za kulisami gali bokserskiej z walką Jake Paul vs Anderson Silva, która odbyła się minionej nocy. Diaz sprzedał tam…stockton slapa.

Nate Diaz sprzedał stockton slapa

Nate Diaz był jednym z gości, który przyglądał się walce youtubera z zawodnikiem uznawanym za GOAT-a w historii MMA. Przypominamy, że walkę bokserską między tą dwójka wygrał Jake Paul decyzją sędziów.

Co ciekawe, w ostatniej – ósmej rundzie konfrontacji – znokdaunował on “Pająka”, czym wzbudził jeszcze większy podziw wśród oglądających.

Nate Diaz sprzedał stockton slapa za kulisami gali bokserskiej z walką Jake Paul vs Anderson Silva

Ciekawie na tej gali było nie tylko w ringu. Za kulisami doszło do niespodziewanej sytuacji, w której to obecny na gali Nate Diaz uderzył otwartą ręką jednego z mężczyzn ze sztabu Jake’a Paula.

Sytuację nagrano i udostępniono w serwisach społecznościowych.

Co prawda nie znamy genezy sprzeczki, w którą zamieszany był też Nate Diaz, ale widzimy na filmie, że w pewnym momencie sprzedaje on “stockton slapa” wytatuowanemu mężczyźnie, który ma być powiązany z teamem Jake’a Paula.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Jake Paul pokonał GOAT-a! Anderson Silva leżał na deskach [WIDEO] Widzieliście?

To coś nieprawdopodobnego! Amerykański youtuber, Jake Paul pokonał zawodnika, którego wielu fanów mieszanych sztuk walki uważa za GOAT-a! Anderson Silva, bo o nim mowa leżał w ich walce na deskach!

Krzysztof Jotko zwolniony z UFC. Co dalej z Polakiem?

Dość niespodziewana wiadomość. Krzysztof Jotko (24-6) został zwolniony z organizacji UFC!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis