MMA PLDustin PoirierNate Diaz rzuca wyzwanie Dustinowi Poirierowi: Nie bądź małą przestraszoną dzi**ą

Nate Diaz rzuca wyzwanie Dustinowi Poirierowi: Nie bądź małą przestraszoną dzi**ą

Nate Diaz rzuca wyzwanie Dustinowi Poirierowi, który ma za sobą nieudaną szarżę po pas mistrzowski wagi lekkiej. “Diament” przegrał na UFC 269 walkę z aktualnym mistrzem Charlesem Oliveirą i na pas mistrzowski mógł jedynie popatrzeć.

Mimo porażki, Poirier nadal jest rozchwytywany wśród innych zawodników UFC. Wyzwanie Amerykaninowi rzucił ostatnio jego rodak – Nate Diaz.

Nate Diaz rzuca wyzwanie Dustinowi Poirierowi: Nie bądź małą przestraszoną dzi**ą

Diaz wyzwał Poiriera w mediach społecznościowych. Na Twitterze napisał: “Będę walczył z Dustinem Poirierem w styczniu. Nie bądź małą przestraszoną dziwką. Teraz albo nigdy.”

Co ciekawe, walka ta byłaby dokończeniem interesów, które obaj zawodnicy mieli w 2018 roku. Wówczas obaj mieli zmierzyć się ze sobą na gali UFC 230 w Nowym Jorku, ale “Diament” wypadł z tego starcia na ostatniej prostej.

Poirier nie pozostał głuchy na to wyzwanie rzucone przez Nate’a Diaza i szybko mu odpowiedział. Zasugerował, że może walczyć z nim nawet jeszcze w grudniu:

Zobacz także:

Polak złapany na dopingu! Co sądzicie o całym zamieszaniu?

Nie tak wyobrażał sobie początek kariery w UFC Łukasz Brzeski (9-1-1). Polak nie zdążył jeszcze zadebiutować w największej organizacji na świecie, a już wpadł na dopingu.

Pięściarz vs. Włodarz już wkrótce! Kogo typujecie?

Na gali REVOLTA, która odbędzie się 8 stycznia w Tczewie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku! W oktagonie staną naprzeciwko siebie pięściarz oraz włodarz jednej z czołowych polskich federacji MMA. Mowa o Przemysławie Opalachu oraz Filipie Bątkowskim.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-19.12.2021]

Rok powoli zbliża się ku końcowi, ale przed nami wciąż jeszcze kilka ciekawych gal. Sprawdźcie co warto obejrzeć w ten weekend.