MMA PLArchiwumNate DiazNate Diaz prosi o zwolnienie z UFC. Prośbę wysłał… online!

Nate Diaz prosi o zwolnienie z UFC. Prośbę wysłał… online!

Jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie – Nate Diaz prosi o zwolnienie z UFC! 36-latek swoją prośbę wysłał… online, ale ma do jej osiągnięcia poważne powody.

Nate Diaz

Nate Diaz to kontrowersyjna postać w świecie UFC, którego największą wiktorią było przerwanie serii zwycięstw Conora McGregora w marcu 2016 roku. Po tamtej wygranej popularność Diaza eksplodowała.

Amerykanin także chętnie korzysta z mediów społecznościowych, co czasami przysparza mu kłopotów. Podobnie może być i tym razem, kiedy to za pomocą sieci poprosił UFC o… zwolnienie!

Nate Diaz chce odejść z UFC

Zawodnik ze Stockton zamieścił na Twitterze wyraźną prośbę o zwolnienie go z kontraktu. Jako powód podał brak dostępnej walki, którą potrzebuje najszybciej jak to możliwe.

Oto, co napisał na Twitterze:

“Chcę poprosić o zwolnienie mnie z UFC. Przepraszam, że pytam o zwolnienie online, ale nie dajecie mi walki asap, więc ja też mam coś do zrobienia.” – napisał na Twitterze Diaz.

Nie walczył prawie rok

Nate Diaz ostatnią walkę stoczył w czerwcu 2021 roku. Po świetnej walce przegrał z Leonem Edwardsem, który aktualnie jest bardzo blisko walki o pas mistrzowski wagi półśredniej. Wcześniej 36-latek przegrał z Jorge Masvidalem w walce, której stawką był pas mistrzowski “największego skurwiela”.

Ostatnią wygraną Diaza była wiktoria nad nieobecnym już w UFC Anthonym Pettisem. Stocktończyk pokonał “Showtime’a” decyzją sędziów w sierpniu 2019 roku.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak apeluje do Tomasza Babilońskiego i atakuje Boxdela: Nie wrzucaj z nim zdjęć, to leszcz! Widzieliście?

‘Prezes FEN Paweł Jóźwiak zaapelował do Tomasza Babilońskiego, który na żywo z poziomu trybun oglądał galę FAME MMA 13, która wczoraj odbyła się w Arenie Gliwice.

Wiesław Rupiński show na FAME MMA 13. Stwierdził, że bracia Kliczko wiedzieli o wczorajszej gali [WIDEO] Co wy na to?

Sędzia pięściarski Wiesław Rupiński skradł show na wczorajszej gali FAME MMA 13 w Gliwicach. Sędzia chwycił za mikrofon przed jedną z najgłośniejszych walk imprezy – Polaka z Ferrarim.

Japczan chciał wykorzystać kontuzje rywala?! Pasut: Wiedział, że te ucho jest chore! [WIDEO]

Jakub Piotrowicz w sobotę w Gliwicach stoczył drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Japczan” podczas FAME MMA 13 zmierzył się z Robertem Pasutem. Jak się okazuje Piotrowicz chciał wykorzystać kontuzje rywala…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis