MMA PLNajnowszeBoksNate Diaz pokonał Jorge Masvidala! Decyzja sędziów była niejednoznaczna [WIDEO]

Nate Diaz pokonał Jorge Masvidala! Decyzja sędziów była niejednoznaczna [WIDEO]

Nate Diaz pokonał w walce bokserskiej Jorge Masvidala. Długo wyczekiwana walka pięściarska między dwoma byłymi zawodnikami UFC i rywalami w walce o pas BMF organizacji Dany White’a odbyła się minionej nocy w Anaheim.

Nate Diaz pokonał Jorge Masvidala

Diaz i Masvidal tworzyli parę zawodników walczących w main evencie całej imprezy z ich udziałem, którą zorganizowano w Anaheim w Kalifornii.

Walkę Diaz vs Masvidal zakontraktowano jako starcie pięściarskie na dystansie 10 rund w wadze półciężkiej (do 175 funtów). Było to starcie zawodowe.

Nate Diaz pokonał Jorge Masvidala!

Starcie to było niezwykle emocjonujące, a zawodnicy robili robotę nawet już podczas wejścia do ringu. Atmosfera w Anaheim podczas tej walki była wyjątkowa:

Co do samej walki, to swoje momenty w niej miał zarówno Jorge Masvidal, jak i Nate Diaz. Obaj dali efektowny pojedynek, w którym nie brakowało niecodziennych sytuacji, jak ta poniżej:

Walka między Masvidalem a Diazem dotarła do końcowego gongu, a wygranym okazał się zawodnik ze Stockton, który wygrał niejednogłośną decyzją sędziów w stosunku: 95-95, 97-93, 98-92.

A Wy oglądaliście tę walkę? Jak Wam się ona podobała? I najważniejsze – zwycięstwo którego zawodnika typowaliście?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis