MMA PLNate DiazNate Diaz odpalił blanta w wywiadzie z Arielem Helwanim i… chce walczyć z Poirierem!

Nate Diaz odpalił blanta w wywiadzie z Arielem Helwanim i… chce walczyć z Poirierem!

Niecodzienny dla widzów, ale jak najbardziej spodziewany w przypadku rozmówcy wywiad przeprowadził Ariel Helwani. Jego gościem był gwiazdor UFC Nate Diaz, który… w trakcie rozmowy odpalił blanta i rozprawiał między innymi o potencjalnej walce z Dustinem Poirierem.

Nate Diaz wreszcie udzielił dłuższego wywiadu na temat swojej sportowej przyszłości. W trakcie rozmowy z dziennikarzem ESPN zapalił blanta i zaciągając się kontynuował rozmowę.

Nate Diaz odpalił blanta w wywiadzie z Arielem Helwanim i… chce walczyć z Poirierem!

Oczywiście to nie pierwszy raz, kiedy Nate Diaz pozwala sobie na publiczne poparcie “miękkich narkotyków”. Młodszy ze słynnych braci ze Stockton pozwalał sobie na zapalenie jointów także po walce z Conorem McGregorem na UFC 202 czy na media treningów przed swoją walką. Za każdym razem nie była to jednak marihuana w czystej postaci, ale CBD:

W wywiadzie z Arielem Helwanim, Nate Diaz poruszył między innymi kwestię potencjalnej walki z Dustinem Poirierem, do której miało już dość w przeszłości na UFC 230 w Nowym Jorku. Wówczas z pojedynku tego wypadł “Diament”, skarżąc się na kontuzję.

Według Diaza, teraz – po zwycięstwie Poiriera nad McGregorem – jest idealny czas na ponowną próbę ich zestawienia:

“Teraz jest czas na tę walkę. Powinniśmy walczyć dawno temu, ale wówczas gwiazdy się nie zrównały. Czekam na tę walkę, ludzie na nią czekają i są wreszcie na nią gotowy. To czas, by ją zrobić. Nie zamierzam być dla Dustina miłym gościem, jakim był McGregor. Conor dał mi się rozkręcić. Walka ze mną, cała konfrontacja będzie dla Dustina większym wyzwaniem. Nie sądzę, że będzie mógł dobrze spać, kiedy mnie z nim zestawią.”

A Wy chcielibyście zobaczyć walkę Dustin Poirier vs Nate Diaz?

Zobacz także:

Conor McGregor zapowiada powrót do przeszłości: Koniec z bycia miłym!

Niewykluczone, że Conor McGregor (22-5) w swoim następnym pojedynku stanie przed trylogią z Dustinem Poirierem (27-6). Reprezentant Irlandii zapowiada powrót do przeszłości. O co dokładnie chodzi?

Gamrot gotowy na następny pojedynek! Kogo chce zastąpić?

Mateusz Gamrot (17-1) z niecierpliwością czeka na ogłoszenie drugiego pojedynku w największej organizacji na świecie. ”Gamer” chciałby zastąpić swojego ostatniego rywala. Na jakiej gali i kto byłby najbliższym przeciwnikiem?