MMA PLConor McGregorNate Diaz o walce McGregor vs Poirier: Wypaliłem ich obu!

Nate Diaz o walce McGregor vs Poirier: Wypaliłem ich obu!

Nate Diaz wypowiedział się o walce McGregor vs Poirier, do której ma dojść jeszcze w grudniu tego roku. Amerykanin – mówiąc oględnie – nie jest fanem tego zestawienia.

Zdaniem zawodnika ze Stockton, starcie McGregora z Poirierem jest pojedynkiem dwóch zawodników, którym Diaz pokazał wcześniej miejsce w szeregu.

Nate Diaz o walce McGregor vs Poirier: Wypaliłem ich obu!

O rewanżu między Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem mówi się od dawna. Zdaniem “Diamenta”, Irlandczyk dąży do zakontraktowania tej walki, bo chce przygotować się do pojedynku pięściarskiego z Mannym Pacquiao i zmierzyć się z mańkutem.

Nate Diaz z kolei wyśmiewa ten pojedynek. Zdaniem Amerykanina, to starcie dwóch przegranych:

“Nie dajcie się przekręcić. Już wypaliłem ich obu, a teraz sami chcą ze sobą pograć w walkę.”

Przypominamy, że Nate Diaz poddał Conora McGregora w 2016 roku na gali UFC 196. Była to wówczas jedna z największych niespodzianek w światowym MMA. Ich rewanż, który odbył się na gali UFC 202 wygrał już Irlandczyk. McGregor okazał się wówczas lepszy decyzją sędziów.

Z Dustinem Poirierem, Nate Diaz co prawda nie walczył, ale zawodnicy mieli zmierzyć na gali UFC 230 w listopadzie 2018 roku. Walka ta jednak została odwołana – zdaniem Diaza z powodu strachu Poiriera, a zdaniem “Diamenta” z powodu fiaska rozmów na linii Diaz-UFC.

Zobacz także:

Marcin Różalski o walce z legendą. Czy doczekamy się rewanżu?

Rewanż Marcina Różalskiego z Łukaszem Jaroszem to temat, który powtarza się od dawna. Mimo że od pierwszego starcia obu zawodników minęło już ponad trzynaście lat to ostatnio ponownie pojawił się pomysł takiego pojedynku. Czy Różal byłby otwarty na rewanż z Jaroszem w Genesis?

Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem… wieloletni trener!

Była pretendentka do tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej UFC, Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem 34-letniej zawodniczki jest jej wieloletni trener Łukasz Zaborowski.