MMA PLUFCNate Diaz miażdży youtubera, który chce walki z Conorem McGregorem

Nate Diaz miażdży youtubera, który chce walki z Conorem McGregorem

Nate Diaz miażdży youtubera, który chce walki z Conorem McGregorem. Chodzi o postacie Jake’a Paula, który wczoraj rzucił wyzwanie Irlandczykowi do starcia w boksie.

Jake Paul ma za sobą walkę bokserską na gali z pojedynkiem Mike Tyson vs Roy Jones Junior. Znokautował on tam byłego koszykarza NBA Nate’a Robinsona.

Teraz natomiast zaproponował Conorowi McGregorowi 50 milionów dolarów za walkę w ringu.

Nate Diaz miażdży youtubera, który chce walki z Conorem McGregorem

Paul opublikował na Instagramie wideo, w którym używając mnóstwa przekleństw i wspominając złą przeszłość McGregora, wyzwał Irlandczyka na pojedynek na zasadach boksu.

Do zamieszania, jakie youtuber wywołał w świecie mieszanych sztuk walki odniósł się Nate Diaz. Amerykanin, który nigdy nie gryzie się w język opublikował na Twitterze swoje zdanie na temat Jake’a Paula:

“Jake Paul, ktoś musi spuścić ci wpierdol za darmo, ty rozwydrzony gnojku. Ty nie potrafisz walczyć i ktoś powinien ci skopać dupę za gadanie takich rzeczy.”

Zobacz także:

Youtuber chce walki z McGregorem! Opublikował materiał pełen bluzgów

Znany youtuber chce walki z Conorem McGregorem! Kiedy kilka dni temu świat obiegła informacja o zakontraktowaniu pojedynku Floyda Mawyeathera Juniora z youtuberem Loganem Paulem, to świat przecierał oczy ze zdumienia. Teraz natomiast, do akcji wkracza brat wspomnianego Youtubera.

KSW 57 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

19 grudnia czeka nas ostatnia gala Federacji KSW w tym roku. Rozpiska KSW 57 prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Przygotowano aż trzy pojedynki mistrzowskie a poza tym kilka bardzo ciekawych starć.