MMA PLNate DiazNate Diaz kontuzjowany! Walka z Leonem Edwardsem przełożona

Nate Diaz kontuzjowany! Walka z Leonem Edwardsem przełożona

Foto: Twitter/ Nate Diaz

Niestety, niedobrze zaczyna się ten tydzień po długim weekendzie. Nate Diaz kontuzjowany i nie wystąpi na gali UFC 262. Jego walka z Leonem Edwardsem została przełożona.

O kontuzji Diaza poinformował portal Yahoo Sports. Organizacja UFC jednak nie rezygnuje z tego zestawienia i spróbuje doprowadzić do niego w innym terminie.

Nate Diaz kontuzjowany! Walka z Leonem Edwardsem przełożona

Pierwotnie do tej walki miało dojść 15 maja na gali UFC 262. Starcie to jednak zostało przesunięte na galę UFC 263, zaplanowaną na dzień 12 czerwca.

UFC 263 odbędzie się w Gila River Arena w Glendale, a walką wieczoru będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi średniej Israel Adesanya vs Marvin Vettori 2. Drugą walką wieczoru będzie inny pojedynek mistrzowski – o pas wagi muszej Deiveson Fugueiredo zmierzy się w rewanżowym starciu z Brandonem Moreno.

Walka Diaza z Edwardsem będzie zatem trzecią, najważniejszą walką wieczoru.

Zobacz także:

Oktagon 24: Naruszczka zawalczy o miano pretendenta!

Bardzo ciekawe informacje dochodzą do nas zza południowej granicy. Organizacja Oktagon MMA – poinformowała na swoim Facebook’u, że Marcin Naruszczka zawalczy na gali Oktagon 24. Rywalem Polaka będzie Eric Spicely. Walka będzie miała status eliminatora do walki o pas wagi średniej, który dzierży Karlos Vemola.

Radczenko nie odpuszcza: Szpilka nie lubi mocno bijących zawodników

Pierwsza walka Radczenko vs. Szpilka, wzbudziła mnóstwo kontrowersji. Zwycięzcą zeszłorocznego pojedynku został “Szpila”, jednak werdykt sędziowski nie był dobrze odebrany. Ukrainiec, wciąż celuje w rewanż z Polakiem, więc co jakiś czas zaczepia go w mediach. “Artur nie lubi mocno bijących zawodników” – powiedział w wywiadzie dla Interii Radczenko.

To nie koniec! Tomasz Adamek zapowiada następne… trzy walki!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) już niedługo ponownie wejdzie do ringu. Od jakiegoś czasu mówi się o pożegnalnej walce ”Górala”. Teraz okazuje się, że 44-latek zamierza stoczyć jeszcze trzy pojedynki.