MMA PLFAME MMANatan Marcoń ukradł maskę groźnego Daro Lwa! Zadyma na ważeniu! [WIDEO]

Natan Marcoń ukradł maskę groźnego Daro Lwa! Zadyma na ważeniu! [WIDEO]

Co to była za awantura! Panowie nie wytrzymali do gali i zderzyli się już podczas ważenia, a właściwie do pierwszych sprzeczek doszło już na media treningu!

Marcoń zabrał maskę Daro Lwa
Foto: FAME MMA

Natan Marcoń wyszedł pokazać swoje umiejętności przed publicznością zgromadzoną na Łódzkiej Atlas Arenie.Nie było to typowe tarczowanie, bowiem “Pierzasty” przepychał się z dwójką jegomości w stroju lwa. Daro nie mógł znieść szyderczego zachowania przeciwnika i postanowił zareagować. Rzucił się w stronę Natana, jednak ochrona była na miejscu i opanowała sytuację.

Do prawdziwej konfrontacji tej dwójki, doszło podczas F2F. Marcoń postanowił zdjąć maskę Darka i rzucić nią o podłogę. Dariusz nie pozostał dłużny. Na scenie pojawił się grill, a Kaźmierczuk sugerował, że jutro usmaży Marconia w oktagonie.

Chcecie więcej? Sprawdźcie nasz wywiad z Natanem, gdzie również doszło do konfrontacji!

Zobacz także:

FAME MMA 18: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Fame MMA 18: gdzie oglądać? To już niedługo! Na kolejnej edycji gali, która odbędzie się w łódzkiej Ergo Arenie zobaczymy aż 10 emocjonujących walk. Organizacja zafundowała nam także walkę o pas w kategorii do 84 kg. Galę będzie można oglądnąć na specjalnej platformie organizacji! 

Wiemy kiedy Mateusz Gamrot chce stoczyć następny pojedynek!

Mateusz Gamrot (22-2) w rozmowie z Filipem Lewandowski zdradził, kiedy chciałby stoczyć swój następny pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” chciałby w 2023 roku stoczyć jeszcze jeden pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis