MMA PLNajnowszeFAME MMANatan Marcoń przed FAME: Reborn: Conor szykując się na Khabiba nie był w takich ciężkich przygotowaniach jak ja

Natan Marcoń przed FAME: Reborn: Conor szykując się na Khabiba nie był w takich ciężkich przygotowaniach jak ja

Natan Marcoń, czyli kontrowersyjny uczestnik gal freakowych znany jako “Bóg Estetyki” udzielił mocnego wywiadu przed gala FAME: Reborn, w której weźmie udział. Marcoń porównał swoje przygotowania do tych, jakie na swoją walkę życia miał Conor McGregor.

Natan Marcoń przed FAME

Marcoń wystąpi już 9 grudnia na gali FAME: Reborn, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Jego rywalem będzie TikToker – Maślana, który także związany jest ze światem kulturystyki.

Walką wieczoru gali FAME: Reborn będzie natomiast starcie dwóch zawodników bez wygranej, ale za to z ogromną rozpoznawalnością. Sebastian Fabijański stanie w klatce na przeciwko Sylwestra Wardęgi. Pojedynek ten odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach.

Natan Marcoń przed FAME: Reborn: Conor szykując się na Khabiba nie był w takich ciężkich przygotowaniach jak ja

Marcoń, który wystąpi w jednej z początkowych walk gali FAME: Reborn przekonuje, że na najbliższą walkę przygotowuje najlepszą formę z możliwych.

Formę, której będzie mógł mu pozazdrościć sam Conor McGregor, bowiem “Bóg Estetyki” uważa, że ma obecnie cięższe treningi niż Irlandczyk, kiedy ten przygotowywał się na swoją walkę życia z Khabibem Nurmagomedovowem.

Marcoń w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco przekonywał:

“Ty nie wiesz w jakim ja jestem ciągu treningowym. Trenuję trzy razy dziennie. Jem osiem razy dzienne. Mam wszystko wyliczone, co do jednego. Nigdy nie byłem w takim treningu. I myślę, że nawet Conor McGregor swoimi przygotowaniami, szykując się na Khabiba nie był w takich ciężkich przygotowaniach jak ja. Ale ja wiem, że Conor McGregor jest lepszy ode mnie. Ja mogę się porównać – tak za rok, za dwa – do Mike’a Tysona.”

I co – wierzycie w słowa Natana Marconia?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis