MMA PLLupaNastępny zawodnik odpowiada Tyburskiemu! Lupa: Paweł pier**li, że nikt się z nim bić nie chce!

Następny zawodnik odpowiada Tyburskiemu! Lupa: Paweł pier**li, że nikt się z nim bić nie chce!

Jak widać nie brakuje chętnych do walki z Pawłem Tyburskim. Tym razem do walki zgłosił się Łukasz Lupa. Co ciekawe na insta stories napisał, że była propozycja już w przeszłości, aby zmierzył się z jego bratem bliźniakiem – Piotrem. Ostatecznie zakończyło się to fiaskiem.

Tyburski

Trzeba przyznać, że byłoby to ciekawe zestawienia. Lupa w FAME MMA udowadniał, że ma mocny cios i może zaskoczyć. W ostatnim pojedynku Łukasz stanął przed sporym wyzwaniem. Przegrał wtedy po całym dystansie z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwim.

Jedno ich łączy!

Obaj swoje walki przegrywali z wspomnianym ”Arabem”. Łukasz Lupa na insta stories zapewnia, że jest gotowy i chętnie na Prime Show MMA zmierzy się z Pawłem Tyburskim.

Paweł pi**doli, że nikt się z nim bić nie chce. A jak kiedyś były rozmowy fakt faktem z jego bratem (dla mnie obojętnie, który jest który chociaż dopiero po długim czasie zacząłem ich odróżniać) To nie, bo Lupa za ciężki itp. Gdzie ja miałem 100 kg, a śmiało mogłem zbijać do 93, a też ważyli podobnie. To, że nie że albo 88 albo wcale. Ja nie kalkuluje. Ja się mogę napi**dalać z każdym kogo mi dadzą! Tybori oboje mamy porażkę z Arabem. Ja i Ty dwóch stójkowiczów. Zróbmy to.

Zobacz także:

Kto zawalczy na Prime Show MMA? Zebraliśmy rozpiskę wydarzenia!

Wiemy już kto zawalczy na gali Prime Show MMA, która z przytupem pokazała się wczoraj polskiej publiczności! Nowa freakowa organizacja mieszanych sztuk walki zadebiutuje na polskim rynku już w lutym przyszłego roku!

Puszbarber chciał walczyć z Najmanem! Don Kasjo odpowiada: Nigdy tego śmiecia nie wezmę! Co wy na to?

Puszbarber to jeden z uczestników pierwszej edycji Prime Show MMA. Co ciekawe influencer liczył na walkę w boksie z Marcinem Najmanem. ”Don Kasjo” podczas konferencji prasowej od razu zareagował.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis