MMA PLArek TańculaNastępny duży światowy portal napisał o walce Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą!

Następny duży światowy portal napisał o walce Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą!

Pojedynek pomiędzy Jackiem Murańskim, a Arkadiuszem Tańculą wzbudził wielkie zainteresowanie nie tylko w naszym kraju! Kolejny duży światowy portal postanowił napisać artykuł o extra fightcie, który miał miejsce na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie.

Tańcula

Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. W czwartej rundzie po kolejnym faulu sędzia Piotr Jarosz postanowił przerwać pojedynek. Tym samym zwycięzcą po dyskwalifikacji został Arkadiusz Tańcula.

”Praktycznie zero miejsca do poruszania się!”

MMA Junkie to jeden z największych portali na świecie zajmujący się sportami walki. Właśnie ten serwis postanowił również napisać o szalonym pojedynku pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Jackiem Murańskim.

Na oczach rozentuzjazmowanej gdańsko-sopockiej publiczności, Murański i Tancula wymierzali sobie nawzajem ciosy w klatce o wymiarach 9’x9′. Tak, dobrze przeczytaliście. To 81 stóp kwadratowych… a.k.a., nie za dużo miejsca do poruszania się… a.k.a., praktycznie zero miejsca do poruszania się, gdy jest się zawodnikiem wagi półciężkiej – tak opisano szalony pojedynek Arka Tańculi z Jackiem Murańskim.

Cały artykuł zobaczycie [TUTAJ]

Zobacz także:

Gwiazda FAME MMA w KSW? Maciej Kawulski zabiera głos!

Ostatnie słowa Martina Lewandowskiego mogły zaskoczyć. Tym samym postanowiono również zapytać Macieja Kawulskiego o potencjalny angaż gwiazdy FAME MMA. Mowa o popularnym ”Don Kasjo”, który w ostatnich starciach zmierzył się z byłymi mistrzami KSW.

FAME MMA 12: Jest nagranie z punktu medycznego! Jacek Murański krzyczy z bólu! Widzieliście?

To jest mocny materiał. Pojawiły się nagrania z punktu medycznego, gdzie Jacek Murański powędrował po swoim pierwszym pojedynku. ”Muran” w pewnym momencie krzyczał z bólu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis