MMA PLUFCNasrat Haqparast vs Arman Tsarukyan na UFC 257 z Conorem McGregorem

Nasrat Haqparast vs Arman Tsarukyan na UFC 257 z Conorem McGregorem

Pojedynek w wadze lekkiej Nasrat Haqparast vs Arman Tsarukyan odbędzie się na gali UFC 257, zaplanowanej na dzień 23 stycznia 2021 roku. Walką wieczoru imprezy będzie starcie z udziałem powracającego po rocznej przerwie Conora McGregora z Dustinem Poirierem.

Organizacja UFC w najbliższych dniach ma oficjalnie ogłosić to zestawienie.

Nasrat Haqparast vs Arman Tsarukyan na UFC 257 z Conorem McGregorem

Haqparast miał swego czasu świetną serię zwycięstw. Wygrał trzy walki z rzędu, kiedy na ziemię sprowadził go Drew Dober w styczniu tego roku. Po tej porażce jednak szybko się podniósł i już w sierpniu pokonał na punktu Alexandra Munoza.

Tsarukyan ma za sobą trzy walki w oktagonie UFC. 24-latek w debiucie musiał uznać wyższość Islama Makhacheva, przegrywając decyzją sędziów, ale potem zanotował dwie wiktorie. Wypunktował Oliviera Aubin-Merciera i Davi Ramosa.

Aktualna karta walk UFC 257:

Dustin Poirier vs. Conor McGregor
Joanne Calderwood vs. Jessica Eye
Antonio Carlos Junior vs. Brad Tavares
Amanda Ribas vs. Michelle Waterson
Nasrat Haqparast vs. Arman Tsarukyan

Zobacz także:

Anderson Silva zwolniony z UFC! Brazylijczyk jest wolnym agentem. Nadałby się do KSW?

To już oficjalna wiadomość! Anderson Silva zwolniony z organizacji UFC! Brazylijczyk w największej organizacji MMA na świecie przebywał aż 14 lat. Teraz staje się wolnym agentem.

Jose Aldo wraca do oktagonu! Wystąpi za miesiąc w Las Vegas!

Stało się! Jose Aldo wraca do oktagonu! Pojedynek z byłym mistrzem wagi piórkowej, a obecnie walczącym zawodnikiem dywizji koguciej wywalczył sobie Marlon Vera.